ЦЕНТАР СЕНИОРКЕ

7. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
637 ЛАЗАРЕВАЦ АВАЛА СРЦ "Колубара", велика сала
Лазаревац

638 ФОРТУНА ПЛУС СРБИЈАНКА 014 - 2 СРЦ "Шумадија"
Аранђеловац

640 СЛОГА 2016 СМЕЧ СВ ОШ "Свети Сава"
Баточина

8. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
643 АВАЛА РИБНИЦА МИОНИЦА Сала Железничко техничке школе
Београд

646 ПРОЛЕТЕР (ЛО) СЛОГА 2016 Хала Лагатор
Лозница

648 ЛАЗАРЕВАЦ ФОРТУНА ПЛУС СРЦ "Колубара", велика сала
Лазаревац

9. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
649 ФОРТУНА ПЛУС АВАЛА СРЦ "Шумадија"
Аранђеловац

650 ЛАКИ СТАР (Ж) ЛАЗАРЕВАЦ Сала Железничко техничке школе
Београд
29-11-2020
16:45
651 СЛОГА 2016 СРБИЈАНКА 014 - 2 ОШ "Свети Сава"
Баточина

652 ЖОК ШУМАДИЈА ПРОЛЕТЕР (ЛО) СРЦ "Шумадија"
Аранђеловац

653 ТЕНТ 2 СМЕЧ СВ СКЦ Обреновац
Обреновац

654 РИБНИЦА МИОНИЦА ЖОК МЛАДИ РАДНИК Хала спортова Мионица
Мионица

10. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
655 АВАЛА ЖОК МЛАДИ РАДНИК Сала Железничко техничке школе
Београд
06-12-2020
16:45
656 СМЕЧ СВ РИБНИЦА МИОНИЦА Хала спортова
Свилајнац

657 ПРОЛЕТЕР (ЛО) ТЕНТ 2 Хала Лагатор
Лозница

658 СРБИЈАНКА 014 - 2 ЖОК ШУМАДИЈА Хала "Студент"
Ваљево

659 ЛАЗАРЕВАЦ СЛОГА 2016 СРЦ "Колубара", велика сала
Лазаревац

660 ФОРТУНА ПЛУС ЛАКИ СТАР (Ж) СРЦ "Шумадија"
Аранђеловац

11. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
661 ЛАКИ СТАР (Ж) АВАЛА Сала Железничко техничке школе
Београд
13-12-2020
16:45
662 СЛОГА 2016 ФОРТУНА ПЛУС ОШ "Свети Сава"
Баточина

663 ЖОК ШУМАДИЈА ЛАЗАРЕВАЦ СРЦ "Шумадија"
Аранђеловац

664 ТЕНТ 2 СРБИЈАНКА 014 - 2 СКЦ Обреновац
Обреновац

665 РИБНИЦА МИОНИЦА ПРОЛЕТЕР (ЛО) Хала спортова Мионица
Мионица

666 ЖОК МЛАДИ РАДНИК СМЕЧ СВ Спортски центар Пожаревац
Пожаревац

12. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
667 АВАЛА СМЕЧ СВ Сала Железничко техничке школе
Београд
20-12-2020
16:45
668 ЖОК МЛАДИ РАДНИК ПРОЛЕТЕР (ЛО) Спортски центар Пожаревац
Пожаревац

669 РИБНИЦА МИОНИЦА СРБИЈАНКА 014 - 2 Хала спортова Мионица
Мионица

670 ТЕНТ 2 ЛАЗАРЕВАЦ СКЦ Обреновац
Обреновац

671 ЖОК ШУМАДИЈА ФОРТУНА ПЛУС СРЦ "Шумадија"
Аранђеловац

672 СЛОГА 2016 ЛАКИ СТАР (Ж) ОШ "Свети Сава"
Баточина

13. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
673 СЛОГА 2016 АВАЛА ОШ "Свети Сава"
Баточина

674 ЛАКИ СТАР (Ж) ЖОК ШУМАДИЈА Сала Железничко техничке школе
Београд
24-01-2021
16:45
675 ФОРТУНА ПЛУС ТЕНТ 2 СРЦ "Шумадија"
Аранђеловац

676 ЛАЗАРЕВАЦ РИБНИЦА МИОНИЦА СРЦ "Колубара", велика сала
Лазаревац

677 СРБИЈАНКА 014 - 2 ЖОК МЛАДИ РАДНИК Хала "Студент"
Ваљево

678 ПРОЛЕТЕР (ЛО) СМЕЧ СВ Хала Лагатор
Лозница

14. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
679 АВАЛА ПРОЛЕТЕР (ЛО) Сала Железничко техничке школе
Београд

680 СМЕЧ СВ СРБИЈАНКА 014 - 2 Хала спортова
Свилајнац

681 ЖОК МЛАДИ РАДНИК ЛАЗАРЕВАЦ Спортски центар Пожаревац
Пожаревац

682 РИБНИЦА МИОНИЦА ФОРТУНА ПЛУС Хала спортова Мионица
Мионица

683 ТЕНТ 2 ЛАКИ СТАР (Ж) СКЦ Обреновац
Обреновац

684 ЖОК ШУМАДИЈА СЛОГА 2016 СРЦ "Шумадија"
Аранђеловац

15. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
685 ЖОК ШУМАДИЈА АВАЛА СРЦ "Шумадија"
Аранђеловац

686 СЛОГА 2016 ТЕНТ 2 ОШ "Свети Сава"
Баточина

687 ЛАКИ СТАР (Ж) РИБНИЦА МИОНИЦА Сала Железничко техничке школе
Београд

688 ФОРТУНА ПЛУС ЖОК МЛАДИ РАДНИК СРЦ "Шумадија"
Аранђеловац

689 ЛАЗАРЕВАЦ СМЕЧ СВ СРЦ "Колубара", велика сала
Лазаревац

690 СРБИЈАНКА 014 - 2 ПРОЛЕТЕР (ЛО) Хала "Студент"
Ваљево

16. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
691 АВАЛА СРБИЈАНКА 014 - 2 Сала Железничко техничке школе
Београд

692 ПРОЛЕТЕР (ЛО) ЛАЗАРЕВАЦ Хала Лагатор
Лозница

693 СМЕЧ СВ ФОРТУНА ПЛУС Хала спортова
Свилајнац

694 ЖОК МЛАДИ РАДНИК ЛАКИ СТАР (Ж) Спортски центар Пожаревац
Пожаревац

695 РИБНИЦА МИОНИЦА СЛОГА 2016 Хала спортова Мионица
Мионица

696 ТЕНТ 2 ЖОК ШУМАДИЈА СКЦ Обреновац
Обреновац

17. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
697 ТЕНТ 2 АВАЛА СКЦ Обреновац
Обреновац

698 ЖОК ШУМАДИЈА РИБНИЦА МИОНИЦА СРЦ "Шумадија"
Аранђеловац

699 СЛОГА 2016 ЖОК МЛАДИ РАДНИК ОШ "Свети Сава"
Баточина

700 ЛАКИ СТАР (Ж) СМЕЧ СВ Сала Железничко техничке школе
Београд

701 ФОРТУНА ПЛУС ПРОЛЕТЕР (ЛО) СРЦ "Шумадија"
Аранђеловац

702 ЛАЗАРЕВАЦ СРБИЈАНКА 014 - 2 СРЦ "Колубара", велика сала
Лазаревац

18. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
703 АВАЛА ЛАЗАРЕВАЦ Сала Железничко техничке школе
Београд

704 СРБИЈАНКА 014 - 2 ФОРТУНА ПЛУС Хала "Студент"
Ваљево

705 ПРОЛЕТЕР (ЛО) ЛАКИ СТАР (Ж) Хала Лагатор
Лозница

706 СМЕЧ СВ СЛОГА 2016 Хала спортова
Свилајнац

707 ЖОК МЛАДИ РАДНИК ЖОК ШУМАДИЈА Спортски центар Пожаревац
Пожаревац

708 РИБНИЦА МИОНИЦА ТЕНТ 2 Хала спортова Мионица
Мионица

19. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
709 РИБНИЦА МИОНИЦА АВАЛА Хала спортова Мионица
Мионица

710 ТЕНТ 2 ЖОК МЛАДИ РАДНИК СКЦ Обреновац
Обреновац

711 ЖОК ШУМАДИЈА СМЕЧ СВ СРЦ "Шумадија"
Аранђеловац

712 СЛОГА 2016 ПРОЛЕТЕР (ЛО) ОШ "Свети Сава"
Баточина

713 ЛАКИ СТАР (Ж) СРБИЈАНКА 014 - 2 Сала Железничко техничке школе
Београд

714 ФОРТУНА ПЛУС ЛАЗАРЕВАЦ СРЦ "Шумадија"
Аранђеловац

20. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
715 АВАЛА ФОРТУНА ПЛУС Сала Железничко техничке школе
Београд

716 ЛАЗАРЕВАЦ ЛАКИ СТАР (Ж) СРЦ "Колубара", велика сала
Лазаревац

717 СРБИЈАНКА 014 - 2 СЛОГА 2016 Хала "Студент"
Ваљево

718 ПРОЛЕТЕР (ЛО) ЖОК ШУМАДИЈА Хала Лагатор
Лозница

719 СМЕЧ СВ ТЕНТ 2 Хала спортова
Свилајнац

720 ЖОК МЛАДИ РАДНИК РИБНИЦА МИОНИЦА Спортски центар Пожаревац
Пожаревац

21. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
721 ЖОК МЛАДИ РАДНИК АВАЛА Спортски центар Пожаревац
Пожаревац

722 РИБНИЦА МИОНИЦА СМЕЧ СВ Хала спортова Мионица
Мионица

723 ТЕНТ 2 ПРОЛЕТЕР (ЛО) СКЦ Обреновац
Обреновац

724 ЖОК ШУМАДИЈА СРБИЈАНКА 014 - 2 СРЦ "Шумадија"
Аранђеловац

725 СЛОГА 2016 ЛАЗАРЕВАЦ ОШ "Свети Сава"
Баточина

726 ЛАКИ СТАР (Ж) ФОРТУНА ПЛУС Сала Железничко техничке школе
Београд

22. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
727 АВАЛА ЛАКИ СТАР (Ж) Сала Железничко техничке школе
Београд

728 ФОРТУНА ПЛУС СЛОГА 2016 СРЦ "Шумадија"
Аранђеловац

729 ЛАЗАРЕВАЦ ЖОК ШУМАДИЈА СРЦ "Колубара", велика сала
Лазаревац

730 СРБИЈАНКА 014 - 2 ТЕНТ 2 Хала "Студент"
Ваљево

731 ПРОЛЕТЕР (ЛО) РИБНИЦА МИОНИЦА Хала Лагатор
Лозница

732 СМЕЧ СВ ЖОК МЛАДИ РАДНИК Хала спортова
Свилајнац