ЦЕНТАР - СЕНИОРКЕ

Удружење одбојкашких клубова републичких лига

ЦЕНТАР СЕНИОРКЕ

5 kolo


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
421 СМЕЧ 5 СРБИЈАНКА 014 - 2 ОШ "Станислав Сремчевић"
Крагујевац

18:00
422 РИБНИЦА МИОНИЦА ЛАКИ СТАР (Ж) Хала спортова Мионица
Мионица
23-11-2019
19:00
423 РАДНИЧКИ (КГ) ЖОК ШУМАДИЈА СХ "Гордана Гоца Богојевић"
Крагујевац

424 ФОРТУНА ПЛУС ЛАЗАРЕВАЦ СРЦ "Шумадија"
Аранђеловац

425 ВОЛЕЈЛЕНД АС БАТАЈНИЦА Импулс хала
Београд
23-11-2019
20:00

6 kolo


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
426 СРБИЈАНКА 014 - 2 АС БАТАЈНИЦА Хала "Студент"
Ваљево

427 ЛАЗАРЕВАЦ ВОЛЕЈЛЕНД СРЦ "Колубара", велика сала
Лазаревац

428 ЖОК ШУМАДИЈА ФОРТУНА ПЛУС СРЦ "Шумадија"
Аранђеловац

429 ЛАКИ СТАР (Ж) РАДНИЧКИ (КГ) Импулс хала
Београд
30-11-2019
18:00
430 СМЕЧ 5 РИБНИЦА МИОНИЦА ОШ "Станислав Сремчевић"
Крагујевац

18:00

7 kolo


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
431 РИБНИЦА МИОНИЦА СРБИЈАНКА 014 - 2 Хала спортова Мионица
Мионица

432 РАДНИЧКИ (КГ) СМЕЧ 5 СХ "Гордана Гоца Богојевић"
Крагујевац

433 ФОРТУНА ПЛУС ЛАКИ СТАР (Ж) СРЦ "Шумадија"
Аранђеловац

434 ВОЛЕЈЛЕНД ЖОК ШУМАДИЈА Импулс хала
Београд
07-12-2019
20:00
435 АС БАТАЈНИЦА ЛАЗАРЕВАЦ ОШ "Бранко Радичевић", Батајница
Београд

19:00

8 kolo


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
436 СРБИЈАНКА 014 - 2 ЛАЗАРЕВАЦ Хала "Студент"
Ваљево

437 ЖОК ШУМАДИЈА АС БАТАЈНИЦА СРЦ "Шумадија"
Аранђеловац

438 ЛАКИ СТАР (Ж) ВОЛЕЈЛЕНД Импулс хала
Београд
15-12-2019
18:00
439 СМЕЧ 5 ФОРТУНА ПЛУС ОШ "Станислав Сремчевић"
Крагујевац

18:00
440 РИБНИЦА МИОНИЦА РАДНИЧКИ (КГ) Хала спортова Мионица
Мионица

9 kolo


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
441 РАДНИЧКИ (КГ) СРБИЈАНКА 014 - 2 СХ "Гордана Гоца Богојевић"
Крагујевац

442 ФОРТУНА ПЛУС РИБНИЦА МИОНИЦА СРЦ "Шумадија"
Аранђеловац

443 ВОЛЕЈЛЕНД СМЕЧ 5 Импулс хала
Београд
21-12-2019
20:00
444 АС БАТАЈНИЦА ЛАКИ СТАР (Ж) ОШ "Бранко Радичевић", Батајница
Београд

19:00
445 ЛАЗАРЕВАЦ ЖОК ШУМАДИЈА СРЦ "Колубара", велика сала
Лазаревац

10 kolo


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
446 СРБИЈАНКА 014 - 2 ЖОК ШУМАДИЈА Хала "Студент"
Ваљево

447 ЛАЗАРЕВАЦ ЛАКИ СТАР (Ж) СРЦ "Колубара", велика сала
Лазаревац

448 АС БАТАЈНИЦА СМЕЧ 5 ОШ "Бранко Радичевић", Батајница
Београд

19:00
449 ВОЛЕЈЛЕНД РИБНИЦА МИОНИЦА Импулс хала
Београд

450 ФОРТУНА ПЛУС РАДНИЧКИ (КГ) СРЦ "Шумадија"
Аранђеловац

11 kolo


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
451 ФОРТУНА ПЛУС СРБИЈАНКА 014 - 2 СРЦ "Шумадија"
Аранђеловац

452 РАДНИЧКИ (КГ) ВОЛЕЈЛЕНД СХ "Гордана Гоца Богојевић"
Крагујевац

453 РИБНИЦА МИОНИЦА АС БАТАЈНИЦА Хала спортова Мионица
Мионица

454 СМЕЧ 5 ЛАЗАРЕВАЦ ОШ "Станислав Сремчевић"
Крагујевац

18:00
455 ЛАКИ СТАР (Ж) ЖОК ШУМАДИЈА Импулс хала
Београд

12 kolo


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
456 СРБИЈАНКА 014 - 2 ЛАКИ СТАР (Ж) Хала "Студент"
Ваљево

457 ЖОК ШУМАДИЈА СМЕЧ 5 СРЦ "Шумадија"
Аранђеловац

458 ЛАЗАРЕВАЦ РИБНИЦА МИОНИЦА СРЦ "Колубара", велика сала
Лазаревац

459 АС БАТАЈНИЦА РАДНИЧКИ (КГ) ОШ "Бранко Радичевић", Батајница
Београд

19:00
460 ВОЛЕЈЛЕНД ФОРТУНА ПЛУС Импулс хала
Београд

13 kolo


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
461 ВОЛЕЈЛЕНД СРБИЈАНКА 014 - 2 Импулс хала
Београд

462 ФОРТУНА ПЛУС АС БАТАЈНИЦА СРЦ "Шумадија"
Аранђеловац

463 РАДНИЧКИ (КГ) ЛАЗАРЕВАЦ СХ "Гордана Гоца Богојевић"
Крагујевац

464 РИБНИЦА МИОНИЦА ЖОК ШУМАДИЈА Хала спортова Мионица
Мионица

465 СМЕЧ 5 ЛАКИ СТАР (Ж) ОШ "Станислав Сремчевић"
Крагујевац

18:00

14 kolo


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
466 СРБИЈАНКА 014 - 2 СМЕЧ 5 Хала "Студент"
Ваљево

467 ЛАКИ СТАР (Ж) РИБНИЦА МИОНИЦА Импулс хала
Београд

468 ЖОК ШУМАДИЈА РАДНИЧКИ (КГ) СРЦ "Шумадија"
Аранђеловац

469 ЛАЗАРЕВАЦ ФОРТУНА ПЛУС СРЦ "Колубара", велика сала
Лазаревац

470 АС БАТАЈНИЦА ВОЛЕЈЛЕНД ОШ "Бранко Радичевић", Батајница
Београд

19:00

15 kolo


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
471 АС БАТАЈНИЦА СРБИЈАНКА 014 - 2 ОШ "Бранко Радичевић", Батајница
Београд

19:00
472 ВОЛЕЈЛЕНД ЛАЗАРЕВАЦ Импулс хала
Београд

473 ФОРТУНА ПЛУС ЖОК ШУМАДИЈА СРЦ "Шумадија"
Аранђеловац

474 РАДНИЧКИ (КГ) ЛАКИ СТАР (Ж) СХ "Гордана Гоца Богојевић"
Крагујевац

475 РИБНИЦА МИОНИЦА СМЕЧ 5 Хала спортова Мионица
Мионица

16 kolo


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
476 СРБИЈАНКА 014 - 2 РИБНИЦА МИОНИЦА Хала "Студент"
Ваљево

477 СМЕЧ 5 РАДНИЧКИ (КГ) ОШ "Станислав Сремчевић"
Крагујевац

18:00
478 ЛАКИ СТАР (Ж) ФОРТУНА ПЛУС Импулс хала
Београд

479 ЖОК ШУМАДИЈА ВОЛЕЈЛЕНД СРЦ "Шумадија"
Аранђеловац

480 ЛАЗАРЕВАЦ АС БАТАЈНИЦА СРЦ "Колубара", велика сала
Лазаревац

17 kolo


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
481 ЛАЗАРЕВАЦ СРБИЈАНКА 014 - 2 СРЦ "Колубара", велика сала
Лазаревац

482 АС БАТАЈНИЦА ЖОК ШУМАДИЈА ОШ "Бранко Радичевић", Батајница
Београд

19:00
483 ВОЛЕЈЛЕНД ЛАКИ СТАР (Ж) Импулс хала
Београд

484 ФОРТУНА ПЛУС СМЕЧ 5 СРЦ "Шумадија"
Аранђеловац

485 РАДНИЧКИ (КГ) РИБНИЦА МИОНИЦА СХ "Гордана Гоца Богојевић"
Крагујевац

18 kolo


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
486 СРБИЈАНКА 014 - 2 РАДНИЧКИ (КГ) Хала "Студент"
Ваљево

487 РИБНИЦА МИОНИЦА ФОРТУНА ПЛУС Хала спортова Мионица
Мионица

488 СМЕЧ 5 ВОЛЕЈЛЕНД ОШ "Станислав Сремчевић"
Крагујевац

18:00
489 ЛАКИ СТАР (Ж) АС БАТАЈНИЦА Импулс хала
Београд

490 ЖОК ШУМАДИЈА ЛАЗАРЕВАЦ СРЦ "Шумадија"
Аранђеловац