ИСТОК - СЕНИОРКЕ

Удружење одбојкашких клубова републичких лига

ИСТОК СЕНИОРКЕ

7 kolo


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
31 ДЕСЕТКА (Ж) МАЈДАНПЕК ФБЦ ОШ "Мирослав Антић"
Ниш

32 СТАМПЕДО БОР СЦ "Чаир"
Ниш

33 ЗАЈЕЧАР ПАНДА ЈПК "Тимок"
Зајечар

34 ЛЕСКОВАЦ 98 МИЛЕНИУМ СРЦ "Дубочица"
Лесковац

35 КУРШУМЛИЈА ТОПЛИЧАНИН СПЦ "Куршумлија"
Куршумлија

8 kolo


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
36 МАЈДАНПЕК ФБЦ ТОПЛИЧАНИН СРЦ "6.август"
Мајданпек

37 МИЛЕНИУМ КУРШУМЛИЈА ОШ "Мирослав Антић"
Ниш

38 ПАНДА ЛЕСКОВАЦ 98 Медицинска школа
Врање

39 БОР ЗАЈЕЧАР Спортски центар Бор
Бор

40 ДЕСЕТКА (Ж) СТАМПЕДО ОШ "Мирослав Антић"
Ниш

9 kolo


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
41 СТАМПЕДО МАЈДАНПЕК ФБЦ СЦ "Чаир"
Ниш

42 ЗАЈЕЧАР ДЕСЕТКА (Ж) ЈПК "Тимок"
Зајечар

43 ЛЕСКОВАЦ 98 БОР СРЦ "Дубочица"
Лесковац

44 КУРШУМЛИЈА ПАНДА СПЦ "Куршумлија"
Куршумлија

45 ТОПЛИЧАНИН МИЛЕНИУМ СХ "Др. Зоран Ђинђић"
Прокупље

10 kolo


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
46 МАЈДАНПЕК ФБЦ МИЛЕНИУМ СРЦ "6.август"
Мајданпек

47 ТОПЛИЧАНИН ПАНДА СХ "Др. Зоран Ђинђић"
Прокупље

48 КУРШУМЛИЈА БОР СПЦ "Куршумлија"
Куршумлија

49 ЛЕСКОВАЦ 98 ДЕСЕТКА (Ж) СРЦ "Дубочица"
Лесковац

50 ЗАЈЕЧАР СТАМПЕДО ЈПК "Тимок"
Зајечар

11 kolo


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
51 ЗАЈЕЧАР МАЈДАНПЕК ФБЦ ЈПК "Тимок"
Зајечар

52 СТАМПЕДО ЛЕСКОВАЦ 98 СЦ "Чаир"
Ниш

53 ДЕСЕТКА (Ж) КУРШУМЛИЈА ОШ "Мирослав Антић"
Ниш

54 БОР ТОПЛИЧАНИН Спортски центар Бор
Бор

55 ПАНДА МИЛЕНИУМ Медицинска школа
Врање

12 kolo


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
56 МАЈДАНПЕК ФБЦ ПАНДА СРЦ "6.август"
Мајданпек

57 МИЛЕНИУМ БОР ОШ "Мирослав Антић"
Ниш

58 ТОПЛИЧАНИН ДЕСЕТКА (Ж) СХ "Др. Зоран Ђинђић"
Прокупље

59 КУРШУМЛИЈА СТАМПЕДО СПЦ "Куршумлија"
Куршумлија

60 ЛЕСКОВАЦ 98 ЗАЈЕЧАР СРЦ "Дубочица"
Лесковац

13 kolo


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
61 ЛЕСКОВАЦ 98 МАЈДАНПЕК ФБЦ СРЦ "Дубочица"
Лесковац

62 ЗАЈЕЧАР КУРШУМЛИЈА ЈПК "Тимок"
Зајечар

63 СТАМПЕДО ТОПЛИЧАНИН СЦ "Чаир"
Ниш

64 ДЕСЕТКА (Ж) МИЛЕНИУМ ОШ "Мирослав Антић"
Ниш

65 БОР ПАНДА Спортски центар Бор
Бор

14 kolo


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
66 МАЈДАНПЕК ФБЦ БОР СРЦ "6.август"
Мајданпек

67 ПАНДА ДЕСЕТКА (Ж) Медицинска школа
Врање

68 МИЛЕНИУМ СТАМПЕДО ОШ "Мирослав Антић"
Ниш

69 ТОПЛИЧАНИН ЗАЈЕЧАР СХ "Др. Зоран Ђинђић"
Прокупље

70 КУРШУМЛИЈА ЛЕСКОВАЦ 98 СПЦ "Куршумлија"
Куршумлија

15 kolo


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
71 КУРШУМЛИЈА МАЈДАНПЕК ФБЦ СПЦ "Куршумлија"
Куршумлија

72 ЛЕСКОВАЦ 98 ТОПЛИЧАНИН СРЦ "Дубочица"
Лесковац

73 ЗАЈЕЧАР МИЛЕНИУМ ЈПК "Тимок"
Зајечар

74 СТАМПЕДО ПАНДА СЦ "Чаир"
Ниш

75 ДЕСЕТКА (Ж) БОР ОШ "Мирослав Антић"
Ниш

16 kolo


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
76 МАЈДАНПЕК ФБЦ ДЕСЕТКА (Ж) СРЦ "6.август"
Мајданпек

77 БОР СТАМПЕДО Спортски центар Бор
Бор

78 ПАНДА ЗАЈЕЧАР Медицинска школа
Врање

79 МИЛЕНИУМ ЛЕСКОВАЦ 98 ОШ "Мирослав Антић"
Ниш

80 ТОПЛИЧАНИН КУРШУМЛИЈА СХ "Др. Зоран Ђинђић"
Прокупље

17 kolo


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
81 ТОПЛИЧАНИН МАЈДАНПЕК ФБЦ СХ "Др. Зоран Ђинђић"
Прокупље

82 КУРШУМЛИЈА МИЛЕНИУМ СПЦ "Куршумлија"
Куршумлија

83 ЛЕСКОВАЦ 98 ПАНДА СРЦ "Дубочица"
Лесковац

84 ЗАЈЕЧАР БОР ЈПК "Тимок"
Зајечар

85 СТАМПЕДО ДЕСЕТКА (Ж) СЦ "Чаир"
Ниш

18 kolo


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
86 МАЈДАНПЕК ФБЦ СТАМПЕДО СРЦ "6.август"
Мајданпек

87 ДЕСЕТКА (Ж) ЗАЈЕЧАР ОШ "Мирослав Антић"
Ниш

88 БОР ЛЕСКОВАЦ 98 Спортски центар Бор
Бор

89 ПАНДА КУРШУМЛИЈА Медицинска школа
Врање

90 МИЛЕНИУМ ТОПЛИЧАНИН ОШ "Мирослав Антић"
Ниш