ИСТОК - СЕНИОРКЕ

Удружење одбојкашких клубова републичких лига

ИСТОК СЕНИОРКЕ

10. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
46 МАЈДАНПЕК ФБЦ МИЛЕНИУМ СРЦ "6.август"
Мајданпек

47 ТОПЛИЧАНИН ПАНДА СХ "Др. Зоран Ђинђић"
Прокупље

48 КУРШУМЛИЈА БОР СПЦ "Куршумлија"
Куршумлија

49 ЛЕСКОВАЦ 98 ДЕСЕТКА (Ж) СРЦ "Дубочица"
Лесковац

50 ЗАЈЕЧАР СТАМПЕДО ЈПК "Тимок"
Зајечар

11. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
51 ЗАЈЕЧАР МАЈДАНПЕК ФБЦ ЈПК "Тимок"
Зајечар

52 СТАМПЕДО ЛЕСКОВАЦ 98 СЦ "Чаир"
Ниш

53 ДЕСЕТКА (Ж) КУРШУМЛИЈА ОШ "Мирослав Антић"
Ниш

54 БОР ТОПЛИЧАНИН Спортски центар Бор
Бор

55 ПАНДА МИЛЕНИУМ Медицинска школа
Врање

12. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
56 МАЈДАНПЕК ФБЦ ПАНДА СРЦ "6.август"
Мајданпек

57 МИЛЕНИУМ БОР ОШ "Мирослав Антић"
Ниш

58 ТОПЛИЧАНИН ДЕСЕТКА (Ж) СХ "Др. Зоран Ђинђић"
Прокупље

59 КУРШУМЛИЈА СТАМПЕДО СПЦ "Куршумлија"
Куршумлија

60 ЛЕСКОВАЦ 98 ЗАЈЕЧАР СРЦ "Дубочица"
Лесковац

13. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
61 ЛЕСКОВАЦ 98 МАЈДАНПЕК ФБЦ СРЦ "Дубочица"
Лесковац

62 ЗАЈЕЧАР КУРШУМЛИЈА ЈПК "Тимок"
Зајечар

63 СТАМПЕДО ТОПЛИЧАНИН СЦ "Чаир"
Ниш

64 ДЕСЕТКА (Ж) МИЛЕНИУМ ОШ "Мирослав Антић"
Ниш

65 БОР ПАНДА Спортски центар Бор
Бор

14. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
66 МАЈДАНПЕК ФБЦ БОР СРЦ "6.август"
Мајданпек

67 ПАНДА ДЕСЕТКА (Ж) Медицинска школа
Врање

68 МИЛЕНИУМ СТАМПЕДО ОШ "Мирослав Антић"
Ниш

69 ТОПЛИЧАНИН ЗАЈЕЧАР СХ "Др. Зоран Ђинђић"
Прокупље

70 КУРШУМЛИЈА ЛЕСКОВАЦ 98 СПЦ "Куршумлија"
Куршумлија

15. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
71 КУРШУМЛИЈА МАЈДАНПЕК ФБЦ СПЦ "Куршумлија"
Куршумлија

72 ЛЕСКОВАЦ 98 ТОПЛИЧАНИН СРЦ "Дубочица"
Лесковац

73 ЗАЈЕЧАР МИЛЕНИУМ ЈПК "Тимок"
Зајечар

74 СТАМПЕДО ПАНДА СЦ "Чаир"
Ниш

75 ДЕСЕТКА (Ж) БОР ОШ "Мирослав Антић"
Ниш

16. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
76 МАЈДАНПЕК ФБЦ ДЕСЕТКА (Ж) СРЦ "6.август"
Мајданпек

77 БОР СТАМПЕДО Спортски центар Бор
Бор

78 ПАНДА ЗАЈЕЧАР Медицинска школа
Врање

79 МИЛЕНИУМ ЛЕСКОВАЦ 98 ОШ "Мирослав Антић"
Ниш

80 ТОПЛИЧАНИН КУРШУМЛИЈА СХ "Др. Зоран Ђинђић"
Прокупље

17. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
81 ТОПЛИЧАНИН МАЈДАНПЕК ФБЦ СХ "Др. Зоран Ђинђић"
Прокупље

82 КУРШУМЛИЈА МИЛЕНИУМ СПЦ "Куршумлија"
Куршумлија

83 ЛЕСКОВАЦ 98 ПАНДА СРЦ "Дубочица"
Лесковац

84 ЗАЈЕЧАР БОР ЈПК "Тимок"
Зајечар

85 СТАМПЕДО ДЕСЕТКА (Ж) СЦ "Чаир"
Ниш

18. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
86 МАЈДАНПЕК ФБЦ СТАМПЕДО СРЦ "6.август"
Мајданпек

87 ДЕСЕТКА (Ж) ЗАЈЕЧАР ОШ "Мирослав Антић"
Ниш

88 БОР ЛЕСКОВАЦ 98 Спортски центар Бор
Бор

89 ПАНДА КУРШУМЛИЈА Медицинска школа
Врање

90 МИЛЕНИУМ ТОПЛИЧАНИН ОШ "Мирослав Антић"
Ниш