ИСТОК СЕНИОРКЕ

1. коло

# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
КУРШУМЛИЈА СЛОБОДАН

2. коло

# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
СЛОБОДАН ДЕСЕТКА (Ж)
6 КЊАЖЕВАЦ (Ж) ЖОК СТУДЕНТ Техничка школа
Књажевац

7 СТАМПЕДО ЈАГОДИНА (Ж) ОШ "Мирослав Антић"
Ниш

8 ТОПЛИЧАНИН (Ж) МОРАВА СХ "Др. Зоран Ђинђић"
Прокупље

9 МАЈДАНПЕК ФБЦ РАДАН (Ж) СРЦ "6.август"
Мајданпек

10 ПАНДА КУРШУМЛИЈА Медицинска школа
Врање

3. коло

# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
13 КУРШУМЛИЈА КЊАЖЕВАЦ (Ж) СПЦ "Куршумлија"
Куршумлија

14 ДЕСЕТКА (Ж) ПАНДА ОШ "Мирослав Антић"
Ниш

15 РАДАН (Ж) СЛОБОДАН
16 МОРАВА МАЈДАНПЕК ФБЦ ОШ "Свети Сава"
Владичин Хан

17 ЈАГОДИНА (Ж) ТОПЛИЧАНИН (Ж)
18 ЖОК СТУДЕНТ СТАМПЕДО СЦ "Чаир"
Ниш

4. коло

# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
19 КЊАЖЕВАЦ (Ж) СТАМПЕДО Техничка школа
Књажевац

20 ТОПЛИЧАНИН (Ж) ЖОК СТУДЕНТ СХ "Др. Зоран Ђинђић"
Прокупље

21 МАЈДАНПЕК ФБЦ ЈАГОДИНА (Ж) СРЦ "6.август"
Мајданпек

22 СЛОБОДАН МОРАВА
23 ПАНДА РАДАН (Ж) Медицинска школа
Врање

24 КУРШУМЛИЈА ДЕСЕТКА (Ж) СПЦ "Куршумлија"
Куршумлија

5. коло

# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
25 ДЕСЕТКА (Ж) КЊАЖЕВАЦ (Ж) ОШ "Мирослав Антић"
Ниш

26 РАДАН (Ж) КУРШУМЛИЈА
27 МОРАВА ПАНДА ОШ "Свети Сава"
Владичин Хан

28 ЈАГОДИНА (Ж) СЛОБОДАН
29 ЖОК СТУДЕНТ МАЈДАНПЕК ФБЦ СЦ "Чаир"
Ниш

30 СТАМПЕДО ТОПЛИЧАНИН (Ж) ОШ "Мирослав Антић"
Ниш

6. коло

# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
31 КЊАЖЕВАЦ (Ж) ТОПЛИЧАНИН (Ж) Техничка школа
Књажевац

32 МАЈДАНПЕК ФБЦ СТАМПЕДО СРЦ "6.август"
Мајданпек

33 СЛОБОДАН ЖОК СТУДЕНТ
34 ПАНДА ЈАГОДИНА (Ж) Медицинска школа
Врање

35 КУРШУМЛИЈА МОРАВА СПЦ "Куршумлија"
Куршумлија

36 ДЕСЕТКА (Ж) РАДАН (Ж) ОШ "Мирослав Антић"
Ниш

7. коло

# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
37 РАДАН (Ж) КЊАЖЕВАЦ (Ж)
38 МОРАВА ДЕСЕТКА (Ж) ОШ "Свети Сава"
Владичин Хан

39 ЈАГОДИНА (Ж) КУРШУМЛИЈА
40 ЖОК СТУДЕНТ ПАНДА СЦ "Чаир"
Ниш

41 СТАМПЕДО СЛОБОДАН ОШ "Мирослав Антић"
Ниш

42 ТОПЛИЧАНИН (Ж) МАЈДАНПЕК ФБЦ СХ "Др. Зоран Ђинђић"
Прокупље

8. коло

# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
43 КЊАЖЕВАЦ (Ж) МАЈДАНПЕК ФБЦ Техничка школа
Књажевац

44 СЛОБОДАН ТОПЛИЧАНИН (Ж)
45 ПАНДА СТАМПЕДО Медицинска школа
Врање

46 КУРШУМЛИЈА ЖОК СТУДЕНТ СПЦ "Куршумлија"
Куршумлија

47 ДЕСЕТКА (Ж) ЈАГОДИНА (Ж) ОШ "Мирослав Антић"
Ниш

48 РАДАН (Ж) МОРАВА

9. коло

# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
49 МОРАВА КЊАЖЕВАЦ (Ж) ОШ "Свети Сава"
Владичин Хан

50 ЈАГОДИНА (Ж) РАДАН (Ж)
51 ЖОК СТУДЕНТ ДЕСЕТКА (Ж) СЦ "Чаир"
Ниш

52 СТАМПЕДО КУРШУМЛИЈА ОШ "Мирослав Антић"
Ниш

53 ТОПЛИЧАНИН (Ж) ПАНДА СХ "Др. Зоран Ђинђић"
Прокупље

54 МАЈДАНПЕК ФБЦ СЛОБОДАН СРЦ "6.август"
Мајданпек

10. коло

# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
55 КЊАЖЕВАЦ (Ж) СЛОБОДАН Техничка школа
Књажевац

56 ПАНДА МАЈДАНПЕК ФБЦ Медицинска школа
Врање

57 КУРШУМЛИЈА ТОПЛИЧАНИН (Ж) СПЦ "Куршумлија"
Куршумлија

58 ДЕСЕТКА (Ж) СТАМПЕДО ОШ "Мирослав Антић"
Ниш

59 РАДАН (Ж) ЖОК СТУДЕНТ
60 МОРАВА ЈАГОДИНА (Ж) ОШ "Свети Сава"
Владичин Хан

11. коло

# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
61 ЈАГОДИНА (Ж) КЊАЖЕВАЦ (Ж)
62 ЖОК СТУДЕНТ МОРАВА СЦ "Чаир"
Ниш

63 СТАМПЕДО РАДАН (Ж) ОШ "Мирослав Антић"
Ниш

64 ТОПЛИЧАНИН (Ж) ДЕСЕТКА (Ж) СХ "Др. Зоран Ђинђић"
Прокупље

65 МАЈДАНПЕК ФБЦ КУРШУМЛИЈА СРЦ "6.август"
Мајданпек

66 СЛОБОДАН ПАНДА

12. коло

# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
67 КЊАЖЕВАЦ (Ж) ПАНДА Техничка школа
Књажевац

68 СЛОБОДАН КУРШУМЛИЈА
69 МАЈДАНПЕК ФБЦ ДЕСЕТКА (Ж) СРЦ "6.август"
Мајданпек

70 ТОПЛИЧАНИН (Ж) РАДАН (Ж) СХ "Др. Зоран Ђинђић"
Прокупље

71 СТАМПЕДО МОРАВА ОШ "Мирослав Антић"
Ниш

72 ЖОК СТУДЕНТ ЈАГОДИНА (Ж) СЦ "Чаир"
Ниш

13. коло

# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
73 ЖОК СТУДЕНТ КЊАЖЕВАЦ (Ж) СЦ "Чаир"
Ниш

74 ЈАГОДИНА (Ж) СТАМПЕДО
75 МОРАВА ТОПЛИЧАНИН (Ж) ОШ "Свети Сава"
Владичин Хан

76 РАДАН (Ж) МАЈДАНПЕК ФБЦ
77 ДЕСЕТКА (Ж) СЛОБОДАН ОШ "Мирослав Антић"
Ниш

78 КУРШУМЛИЈА ПАНДА СПЦ "Куршумлија"
Куршумлија

14. коло

# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
79 КЊАЖЕВАЦ (Ж) КУРШУМЛИЈА Техничка школа
Књажевац

80 ПАНДА ДЕСЕТКА (Ж) Медицинска школа
Врање

81 СЛОБОДАН РАДАН (Ж)
82 МАЈДАНПЕК ФБЦ МОРАВА СРЦ "6.август"
Мајданпек

83 ТОПЛИЧАНИН (Ж) ЈАГОДИНА (Ж) СХ "Др. Зоран Ђинђић"
Прокупље

84 СТАМПЕДО ЖОК СТУДЕНТ ОШ "Мирослав Антић"
Ниш

15. коло

# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
85 СТАМПЕДО КЊАЖЕВАЦ (Ж) ОШ "Мирослав Антић"
Ниш

86 ЖОК СТУДЕНТ ТОПЛИЧАНИН (Ж) СЦ "Чаир"
Ниш

87 ЈАГОДИНА (Ж) МАЈДАНПЕК ФБЦ
88 МОРАВА СЛОБОДАН ОШ "Свети Сава"
Владичин Хан

89 РАДАН (Ж) ПАНДА
90 ДЕСЕТКА (Ж) КУРШУМЛИЈА ОШ "Мирослав Антић"
Ниш

16. коло

# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
91 КЊАЖЕВАЦ (Ж) ДЕСЕТКА (Ж) Техничка школа
Књажевац

92 КУРШУМЛИЈА РАДАН (Ж) СПЦ "Куршумлија"
Куршумлија

93 ПАНДА МОРАВА Медицинска школа
Врање

94 СЛОБОДАН ЈАГОДИНА (Ж)
95 МАЈДАНПЕК ФБЦ ЖОК СТУДЕНТ СРЦ "6.август"
Мајданпек

96 ТОПЛИЧАНИН (Ж) СТАМПЕДО СХ "Др. Зоран Ђинђић"
Прокупље

17. коло

# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
97 ТОПЛИЧАНИН (Ж) КЊАЖЕВАЦ (Ж) СХ "Др. Зоран Ђинђић"
Прокупље

98 СТАМПЕДО МАЈДАНПЕК ФБЦ ОШ "Мирослав Антић"
Ниш

99 ЖОК СТУДЕНТ СЛОБОДАН СЦ "Чаир"
Ниш

100 ЈАГОДИНА (Ж) ПАНДА
101 МОРАВА КУРШУМЛИЈА ОШ "Свети Сава"
Владичин Хан

102 РАДАН (Ж) ДЕСЕТКА (Ж)

18. коло

# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
103 КЊАЖЕВАЦ (Ж) РАДАН (Ж) Техничка школа
Књажевац

104 ДЕСЕТКА (Ж) МОРАВА ОШ "Мирослав Антић"
Ниш

105 КУРШУМЛИЈА ЈАГОДИНА (Ж) СПЦ "Куршумлија"
Куршумлија

106 ПАНДА ЖОК СТУДЕНТ Медицинска школа
Врање

107 СЛОБОДАН СТАМПЕДО
108 МАЈДАНПЕК ФБЦ ТОПЛИЧАНИН (Ж) СРЦ "6.август"
Мајданпек

19. коло

# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
109 МАЈДАНПЕК ФБЦ КЊАЖЕВАЦ (Ж) СРЦ "6.август"
Мајданпек

110 ТОПЛИЧАНИН (Ж) СЛОБОДАН СХ "Др. Зоран Ђинђић"
Прокупље

111 СТАМПЕДО ПАНДА ОШ "Мирослав Антић"
Ниш

112 ЖОК СТУДЕНТ КУРШУМЛИЈА СЦ "Чаир"
Ниш

113 ЈАГОДИНА (Ж) ДЕСЕТКА (Ж)
114 МОРАВА РАДАН (Ж) ОШ "Свети Сава"
Владичин Хан

20. коло

# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
115 КЊАЖЕВАЦ (Ж) МОРАВА Техничка школа
Књажевац

116 РАДАН (Ж) ЈАГОДИНА (Ж)
117 ДЕСЕТКА (Ж) ЖОК СТУДЕНТ ОШ "Мирослав Антић"
Ниш

118 КУРШУМЛИЈА СТАМПЕДО СПЦ "Куршумлија"
Куршумлија

119 ПАНДА ТОПЛИЧАНИН (Ж) Медицинска школа
Врање

120 СЛОБОДАН МАЈДАНПЕК ФБЦ

21. коло

# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
121 СЛОБОДАН КЊАЖЕВАЦ (Ж)
122 МАЈДАНПЕК ФБЦ ПАНДА СРЦ "6.август"
Мајданпек

123 ТОПЛИЧАНИН (Ж) КУРШУМЛИЈА СХ "Др. Зоран Ђинђић"
Прокупље

124 СТАМПЕДО ДЕСЕТКА (Ж) ОШ "Мирослав Антић"
Ниш

125 ЖОК СТУДЕНТ РАДАН (Ж) СЦ "Чаир"
Ниш

126 ЈАГОДИНА (Ж) МОРАВА

22. коло

# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
127 КЊАЖЕВАЦ (Ж) ЈАГОДИНА (Ж) Техничка школа
Књажевац

128 МОРАВА ЖОК СТУДЕНТ ОШ "Свети Сава"
Владичин Хан

129 РАДАН (Ж) СТАМПЕДО
130 ДЕСЕТКА (Ж) ТОПЛИЧАНИН (Ж) ОШ "Мирослав Антић"
Ниш

131 КУРШУМЛИЈА МАЈДАНПЕК ФБЦ СПЦ "Куршумлија"
Куршумлија

132 ПАНДА СЛОБОДАН Медицинска школа
Врање