ЗАПАД СЕНИОРКЕ

8. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
345 БОРАЦ (ЧА) НОВИ ПАЗАР ОШ "Свети Сава"
Чачак
21-11-2020
15:45

9. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
349 НАПРЕДАК 037 ТАРА Хала спортова
Крушевац
28-11-2020
15:00
350 ЛОТУС СОКОЛИЦА Прехрамбено угоститељска школа
Чачак
29-11-2020
17:00
351 ТЕХНИЧАР (КВ) СЛОБОДА С Стара хала спортова
Краљево
29-11-2020
15:00
352 НОВИ ПАЗАР МОКРА ГОРА Економско трговинска школа
Нови Пазар
29-11-2020
13:00
353 СЛОГА 031 БОРАЦ (ЧА) Хала спортова
Пожега
29-11-2020
17:00
354 РАШКА ДРИНА Хала спортова Рашка
Рашка
28-11-2020
16:00

10. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
355 ТАРА ДРИНА Спортска хала
Бајина Башта

356 БОРАЦ (ЧА) РАШКА ОШ "Свети Сава"
Чачак

357 МОКРА ГОРА СЛОГА 031 СРЦ "Мокра Гора"
Зубин Поток

358 СЛОБОДА С НОВИ ПАЗАР ОШ "Филип Филиповић"
Чачак

360 НАПРЕДАК 037 ЛОТУС Хала спортова
Крушевац

11. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
361 ЛОТУС ТАРА Прехрамбено угоститељска школа
Чачак

362 ТЕХНИЧАР (КВ) НАПРЕДАК 037 Стара хала спортова
Краљево

363 НОВИ ПАЗАР СОКОЛИЦА Економско трговинска школа
Нови Пазар

364 СЛОГА 031 СЛОБОДА С Хала спортова
Пожега

365 РАШКА МОКРА ГОРА Хала спортова Рашка
Рашка

366 ДРИНА БОРАЦ (ЧА) Спортска хала
Бајина Башта

12. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
367 ТАРА БОРАЦ (ЧА) Спортска хала
Бајина Башта

368 ДРИНА МОКРА ГОРА Спортска хала
Бајина Башта

369 РАШКА СЛОБОДА С Хала спортова Рашка
Рашка

370 СЛОГА 031 СОКОЛИЦА Хала спортова
Пожега

371 НОВИ ПАЗАР НАПРЕДАК 037 Економско трговинска школа
Нови Пазар

372 ТЕХНИЧАР (КВ) ЛОТУС Стара хала спортова
Краљево

13. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
373 ТЕХНИЧАР (КВ) ТАРА Стара хала спортова
Краљево

374 ЛОТУС НОВИ ПАЗАР Прехрамбено угоститељска школа
Чачак

375 НАПРЕДАК 037 СЛОГА 031 Хала спортова
Крушевац

376 СОКОЛИЦА РАШКА Хала спортова
Косовска Митровица

377 СЛОБОДА С ДРИНА ОШ "Филип Филиповић"
Чачак

378 МОКРА ГОРА БОРАЦ (ЧА) СРЦ "Мокра Гора"
Зубин Поток

14. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
379 ТАРА МОКРА ГОРА Спортска хала
Бајина Башта

380 БОРАЦ (ЧА) СЛОБОДА С ОШ "Свети Сава"
Чачак

381 ДРИНА СОКОЛИЦА Спортска хала
Бајина Башта

382 РАШКА НАПРЕДАК 037 Хала спортова Рашка
Рашка

383 СЛОГА 031 ЛОТУС Хала спортова
Пожега

384 НОВИ ПАЗАР ТЕХНИЧАР (КВ) Економско трговинска школа
Нови Пазар

15. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
385 НОВИ ПАЗАР ТАРА Економско трговинска школа
Нови Пазар

386 ТЕХНИЧАР (КВ) СЛОГА 031 Стара хала спортова
Краљево

387 ЛОТУС РАШКА Прехрамбено угоститељска школа
Чачак

388 НАПРЕДАК 037 ДРИНА Хала спортова
Крушевац

389 СОКОЛИЦА БОРАЦ (ЧА) Хала спортова
Косовска Митровица

390 СЛОБОДА С МОКРА ГОРА ОШ "Филип Филиповић"
Чачак

16. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
391 ТАРА СЛОБОДА С Спортска хала
Бајина Башта

392 МОКРА ГОРА СОКОЛИЦА СРЦ "Мокра Гора"
Зубин Поток

393 БОРАЦ (ЧА) НАПРЕДАК 037 ОШ "Свети Сава"
Чачак

394 ДРИНА ЛОТУС Спортска хала
Бајина Башта

395 РАШКА ТЕХНИЧАР (КВ) Хала спортова Рашка
Рашка

396 СЛОГА 031 НОВИ ПАЗАР Хала спортова
Пожега

17. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
397 СЛОГА 031 ТАРА Хала спортова
Пожега

398 НОВИ ПАЗАР РАШКА Економско трговинска школа
Нови Пазар

399 ТЕХНИЧАР (КВ) ДРИНА Стара хала спортова
Краљево

400 ЛОТУС БОРАЦ (ЧА) Прехрамбено угоститељска школа
Чачак

401 НАПРЕДАК 037 МОКРА ГОРА Хала спортова
Крушевац

402 СОКОЛИЦА СЛОБОДА С Хала спортова
Косовска Митровица

18. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
403 ТАРА СОКОЛИЦА Спортска хала
Бајина Башта

404 СЛОБОДА С НАПРЕДАК 037 ОШ "Филип Филиповић"
Чачак

405 МОКРА ГОРА ЛОТУС СРЦ "Мокра Гора"
Зубин Поток

406 БОРАЦ (ЧА) ТЕХНИЧАР (КВ) ОШ "Свети Сава"
Чачак

407 ДРИНА НОВИ ПАЗАР Спортска хала
Бајина Башта

408 РАШКА СЛОГА 031 Хала спортова Рашка
Рашка

19. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
409 РАШКА ТАРА Хала спортова Рашка
Рашка

410 СЛОГА 031 ДРИНА Хала спортова
Пожега

411 НОВИ ПАЗАР БОРАЦ (ЧА) Економско трговинска школа
Нови Пазар

412 ТЕХНИЧАР (КВ) МОКРА ГОРА Стара хала спортова
Краљево

413 ЛОТУС СЛОБОДА С Прехрамбено угоститељска школа
Чачак

414 НАПРЕДАК 037 СОКОЛИЦА Хала спортова
Крушевац

20. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
415 ТАРА НАПРЕДАК 037 Спортска хала
Бајина Башта

416 СОКОЛИЦА ЛОТУС Хала спортова
Косовска Митровица

417 СЛОБОДА С ТЕХНИЧАР (КВ) ОШ "Филип Филиповић"
Чачак

418 МОКРА ГОРА НОВИ ПАЗАР СРЦ "Мокра Гора"
Зубин Поток

419 БОРАЦ (ЧА) СЛОГА 031 ОШ "Свети Сава"
Чачак

420 ДРИНА РАШКА Спортска хала
Бајина Башта

21. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
421 ДРИНА ТАРА Спортска хала
Бајина Башта

422 РАШКА БОРАЦ (ЧА) Хала спортова Рашка
Рашка

423 СЛОГА 031 МОКРА ГОРА Хала спортова
Пожега

424 НОВИ ПАЗАР СЛОБОДА С Економско трговинска школа
Нови Пазар

425 ТЕХНИЧАР (КВ) СОКОЛИЦА Стара хала спортова
Краљево

426 ЛОТУС НАПРЕДАК 037 Прехрамбено угоститељска школа
Чачак

22. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
427 ТАРА ЛОТУС Спортска хала
Бајина Башта

428 НАПРЕДАК 037 ТЕХНИЧАР (КВ) Хала спортова
Крушевац

429 СОКОЛИЦА НОВИ ПАЗАР Хала спортова
Косовска Митровица

430 СЛОБОДА С СЛОГА 031 ОШ "Филип Филиповић"
Чачак

431 МОКРА ГОРА РАШКА СРЦ "Мокра Гора"
Зубин Поток

432 БОРАЦ (ЧА) ДРИНА ОШ "Свети Сава"
Чачак