ЗАПАД - СЕНИОРКЕ

Удружење одбојкашких клубова републичких лига

ЗАПАД СЕНИОРКЕ

1 kolo


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
203 МОКРА ГОРА СЛОГА 031 СРЦ "Мокра Гора"
Зубин Поток
26-10-2019
13:00

5 kolo


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
221 МОКРА ГОРА ГИМНАЗИЈАЛАЦ СРЦ "Мокра Гора"
Зубин Поток

222 ТУТИН ЛОТУС Сала Гимназије
Тутин

223 ТЕХНИЧАР (КВ) БОРАЦ (ЧА) Стара хала спортова
Краљево

224 НАПРЕДАК 037 СЛОБОДА С Хала спортова
Пожега

225 НОВИ ПАЗАР СЛОГА 031 Економско трговинска школа
Нови Пазар

6 kolo


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
226 ГИМНАЗИЈАЛАЦ СЛОГА 031 Стара хала спортова
Краљево

227 СЛОБОДА С НОВИ ПАЗАР ОШ "Филип Филиповић"
Чачак

228 БОРАЦ (ЧА) НАПРЕДАК 037 ОШ "Свети Сава"
Чачак

229 ЛОТУС ТЕХНИЧАР (КВ) Прехрамбено угоститељска школа
Чачак

230 МОКРА ГОРА ТУТИН СРЦ "Мокра Гора"
Зубин Поток

7 kolo


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
231 ТУТИН ГИМНАЗИЈАЛАЦ Сала Гимназије
Тутин

232 ТЕХНИЧАР (КВ) МОКРА ГОРА Стара хала спортова
Краљево

233 НАПРЕДАК 037 ЛОТУС Хала спортова
Пожега

234 НОВИ ПАЗАР БОРАЦ (ЧА) Економско трговинска школа
Нови Пазар

235 СЛОГА 031 СЛОБОДА С Хала спортова
Пожега

8 kolo


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
236 ГИМНАЗИЈАЛАЦ СЛОБОДА С Стара хала спортова
Краљево

237 БОРАЦ (ЧА) СЛОГА 031 ОШ "Свети Сава"
Чачак

238 ЛОТУС НОВИ ПАЗАР Прехрамбено угоститељска школа
Чачак

239 МОКРА ГОРА НАПРЕДАК 037 СРЦ "Мокра Гора"
Зубин Поток

240 ТУТИН ТЕХНИЧАР (КВ) Сала Гимназије
Тутин

9 kolo


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
241 ТЕХНИЧАР (КВ) ГИМНАЗИЈАЛАЦ Стара хала спортова
Краљево

242 НАПРЕДАК 037 ТУТИН Хала спортова
Пожега

243 НОВИ ПАЗАР МОКРА ГОРА Економско трговинска школа
Нови Пазар

244 СЛОГА 031 ЛОТУС Хала спортова
Пожега

245 СЛОБОДА С БОРАЦ (ЧА) ОШ "Филип Филиповић"
Чачак

10 kolo


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
246 ГИМНАЗИЈАЛАЦ БОРАЦ (ЧА) Стара хала спортова
Краљево

247 СЛОБОДА С ЛОТУС ОШ "Филип Филиповић"
Чачак

248 СЛОГА 031 МОКРА ГОРА Хала спортова
Пожега

249 НОВИ ПАЗАР ТУТИН Економско трговинска школа
Нови Пазар

250 НАПРЕДАК 037 ТЕХНИЧАР (КВ) Хала спортова
Пожега

11 kolo


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
251 НАПРЕДАК 037 ГИМНАЗИЈАЛАЦ Хала спортова
Пожега

252 ТЕХНИЧАР (КВ) НОВИ ПАЗАР Стара хала спортова
Краљево

253 ТУТИН СЛОГА 031 Сала Гимназије
Тутин

254 МОКРА ГОРА СЛОБОДА С СРЦ "Мокра Гора"
Зубин Поток

255 ЛОТУС БОРАЦ (ЧА) Прехрамбено угоститељска школа
Чачак

12 kolo


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
256 ГИМНАЗИЈАЛАЦ ЛОТУС Стара хала спортова
Краљево

257 БОРАЦ (ЧА) МОКРА ГОРА ОШ "Свети Сава"
Чачак

258 СЛОБОДА С ТУТИН ОШ "Филип Филиповић"
Чачак

259 СЛОГА 031 ТЕХНИЧАР (КВ) Хала спортова
Пожега

260 НОВИ ПАЗАР НАПРЕДАК 037 Економско трговинска школа
Нови Пазар

13 kolo


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
261 НОВИ ПАЗАР ГИМНАЗИЈАЛАЦ Економско трговинска школа
Нови Пазар

262 НАПРЕДАК 037 СЛОГА 031 Хала спортова
Пожега

263 ТЕХНИЧАР (КВ) СЛОБОДА С Стара хала спортова
Краљево

264 ТУТИН БОРАЦ (ЧА) Сала Гимназије
Тутин

265 МОКРА ГОРА ЛОТУС СРЦ "Мокра Гора"
Зубин Поток

14 kolo


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
266 ГИМНАЗИЈАЛАЦ МОКРА ГОРА Стара хала спортова
Краљево

267 ЛОТУС ТУТИН Прехрамбено угоститељска школа
Чачак

268 БОРАЦ (ЧА) ТЕХНИЧАР (КВ) ОШ "Свети Сава"
Чачак

269 СЛОБОДА С НАПРЕДАК 037 ОШ "Филип Филиповић"
Чачак

270 СЛОГА 031 НОВИ ПАЗАР Хала спортова
Пожега

15 kolo


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
271 СЛОГА 031 ГИМНАЗИЈАЛАЦ Хала спортова
Пожега

272 НОВИ ПАЗАР СЛОБОДА С Економско трговинска школа
Нови Пазар

273 НАПРЕДАК 037 БОРАЦ (ЧА) Хала спортова
Пожега

274 ТЕХНИЧАР (КВ) ЛОТУС Стара хала спортова
Краљево

275 ТУТИН МОКРА ГОРА Сала Гимназије
Тутин

16 kolo


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
276 ГИМНАЗИЈАЛАЦ ТУТИН Стара хала спортова
Краљево

277 МОКРА ГОРА ТЕХНИЧАР (КВ) СРЦ "Мокра Гора"
Зубин Поток

278 ЛОТУС НАПРЕДАК 037 Прехрамбено угоститељска школа
Чачак

279 БОРАЦ (ЧА) НОВИ ПАЗАР ОШ "Свети Сава"
Чачак

280 СЛОБОДА С СЛОГА 031 ОШ "Филип Филиповић"
Чачак

17 kolo


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
281 СЛОБОДА С ГИМНАЗИЈАЛАЦ ОШ "Филип Филиповић"
Чачак

282 СЛОГА 031 БОРАЦ (ЧА) Хала спортова
Пожега

283 НОВИ ПАЗАР ЛОТУС Економско трговинска школа
Нови Пазар

284 НАПРЕДАК 037 МОКРА ГОРА Хала спортова
Пожега

285 ТЕХНИЧАР (КВ) ТУТИН Стара хала спортова
Краљево

18 kolo


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
286 ГИМНАЗИЈАЛАЦ ТЕХНИЧАР (КВ) Стара хала спортова
Краљево

287 ТУТИН НАПРЕДАК 037 Сала Гимназије
Тутин

288 МОКРА ГОРА НОВИ ПАЗАР СРЦ "Мокра Гора"
Зубин Поток

289 ЛОТУС СЛОГА 031 Прехрамбено угоститељска школа
Чачак

290 БОРАЦ (ЧА) СЛОБОДА С ОШ "Свети Сава"
Чачак