ЗАПАД СЕНИОРКЕ

1. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
301 БОРАЦ (ЧА) ТАРА ОШ "Свети Сава"
Чачак

302 МОКРА ГОРА ДРИНА СРЦ "Мокра Гора"
Зубин Поток

303 СЛОБОДА С РАШКА ОШ "Филип Филиповић"
Чачак

304 СОКОЛИЦА СЛОГА 031
305 НАПРЕДАК 037 НОВИ ПАЗАР Хала спортова
Крушевац

306 ЛОТУС ТЕХНИЧАР (КВ) Прехрамбено угоститељска школа
Чачак

2. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
307 ТАРА ТЕХНИЧАР (КВ)
308 НОВИ ПАЗАР ЛОТУС Економско трговинска школа
Нови Пазар

309 СЛОГА 031 НАПРЕДАК 037 Хала спортова
Пожега

310 РАШКА СОКОЛИЦА
311 ДРИНА СЛОБОДА С
312 БОРАЦ (ЧА) МОКРА ГОРА ОШ "Свети Сава"
Чачак

3. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
313 МОКРА ГОРА ТАРА СРЦ "Мокра Гора"
Зубин Поток

314 СЛОБОДА С БОРАЦ (ЧА) ОШ "Филип Филиповић"
Чачак

315 СОКОЛИЦА ДРИНА
316 НАПРЕДАК 037 РАШКА Хала спортова
Крушевац

317 ЛОТУС СЛОГА 031 Прехрамбено угоститељска школа
Чачак

318 ТЕХНИЧАР (КВ) НОВИ ПАЗАР Стара хала спортова
Краљево

4. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
319 ТАРА НОВИ ПАЗАР
320 СЛОГА 031 ТЕХНИЧАР (КВ) Хала спортова
Пожега

321 РАШКА ЛОТУС
322 ДРИНА НАПРЕДАК 037
323 БОРАЦ (ЧА) СОКОЛИЦА ОШ "Свети Сава"
Чачак

324 МОКРА ГОРА СЛОБОДА С СРЦ "Мокра Гора"
Зубин Поток

5. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
325 СЛОБОДА С ТАРА ОШ "Филип Филиповић"
Чачак

326 СОКОЛИЦА МОКРА ГОРА
327 НАПРЕДАК 037 БОРАЦ (ЧА) Хала спортова
Крушевац

328 ЛОТУС ДРИНА Прехрамбено угоститељска школа
Чачак

329 ТЕХНИЧАР (КВ) РАШКА Стара хала спортова
Краљево

330 НОВИ ПАЗАР СЛОГА 031 Економско трговинска школа
Нови Пазар

6. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
331 ТАРА СЛОГА 031
332 РАШКА НОВИ ПАЗАР
333 ДРИНА ТЕХНИЧАР (КВ)
334 БОРАЦ (ЧА) ЛОТУС ОШ "Свети Сава"
Чачак

335 МОКРА ГОРА НАПРЕДАК 037 СРЦ "Мокра Гора"
Зубин Поток

336 СЛОБОДА С СОКОЛИЦА ОШ "Филип Филиповић"
Чачак

7. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
337 СОКОЛИЦА ТАРА
338 НАПРЕДАК 037 СЛОБОДА С Хала спортова
Крушевац

339 ЛОТУС МОКРА ГОРА Прехрамбено угоститељска школа
Чачак

340 ТЕХНИЧАР (КВ) БОРАЦ (ЧА) Стара хала спортова
Краљево

341 НОВИ ПАЗАР ДРИНА Економско трговинска школа
Нови Пазар

342 СЛОГА 031 РАШКА Хала спортова
Пожега

8. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
343 ТАРА РАШКА
344 ДРИНА СЛОГА 031
345 БОРАЦ (ЧА) НОВИ ПАЗАР ОШ "Свети Сава"
Чачак

346 МОКРА ГОРА ТЕХНИЧАР (КВ) СРЦ "Мокра Гора"
Зубин Поток

347 СЛОБОДА С ЛОТУС ОШ "Филип Филиповић"
Чачак

348 СОКОЛИЦА НАПРЕДАК 037

9. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
349 НАПРЕДАК 037 ТАРА Хала спортова
Крушевац

350 ЛОТУС СОКОЛИЦА Прехрамбено угоститељска школа
Чачак

351 ТЕХНИЧАР (КВ) СЛОБОДА С Стара хала спортова
Краљево

352 НОВИ ПАЗАР МОКРА ГОРА Економско трговинска школа
Нови Пазар

353 СЛОГА 031 БОРАЦ (ЧА) Хала спортова
Пожега

354 РАШКА ДРИНА

10. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
355 ТАРА ДРИНА
356 БОРАЦ (ЧА) РАШКА ОШ "Свети Сава"
Чачак

357 МОКРА ГОРА СЛОГА 031 СРЦ "Мокра Гора"
Зубин Поток

358 СЛОБОДА С НОВИ ПАЗАР ОШ "Филип Филиповић"
Чачак

359 СОКОЛИЦА ТЕХНИЧАР (КВ)
360 НАПРЕДАК 037 ЛОТУС Хала спортова
Крушевац

11. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
361 ЛОТУС ТАРА Прехрамбено угоститељска школа
Чачак

362 ТЕХНИЧАР (КВ) НАПРЕДАК 037 Стара хала спортова
Краљево

363 НОВИ ПАЗАР СОКОЛИЦА Економско трговинска школа
Нови Пазар

364 СЛОГА 031 СЛОБОДА С Хала спортова
Пожега

365 РАШКА МОКРА ГОРА
366 ДРИНА БОРАЦ (ЧА)

12. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
367 ТАРА БОРАЦ (ЧА)
368 ДРИНА МОКРА ГОРА
369 РАШКА СЛОБОДА С
370 СЛОГА 031 СОКОЛИЦА Хала спортова
Пожега

371 НОВИ ПАЗАР НАПРЕДАК 037 Економско трговинска школа
Нови Пазар

372 ТЕХНИЧАР (КВ) ЛОТУС Стара хала спортова
Краљево

13. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
373 ТЕХНИЧАР (КВ) ТАРА Стара хала спортова
Краљево

374 ЛОТУС НОВИ ПАЗАР Прехрамбено угоститељска школа
Чачак

375 НАПРЕДАК 037 СЛОГА 031 Хала спортова
Крушевац

376 СОКОЛИЦА РАШКА
377 СЛОБОДА С ДРИНА ОШ "Филип Филиповић"
Чачак

378 МОКРА ГОРА БОРАЦ (ЧА) СРЦ "Мокра Гора"
Зубин Поток

14. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
379 ТАРА МОКРА ГОРА
380 БОРАЦ (ЧА) СЛОБОДА С ОШ "Свети Сава"
Чачак

381 ДРИНА СОКОЛИЦА
382 РАШКА НАПРЕДАК 037
383 СЛОГА 031 ЛОТУС Хала спортова
Пожега

384 НОВИ ПАЗАР ТЕХНИЧАР (КВ) Економско трговинска школа
Нови Пазар

15. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
385 НОВИ ПАЗАР ТАРА Економско трговинска школа
Нови Пазар

386 ТЕХНИЧАР (КВ) СЛОГА 031 Стара хала спортова
Краљево

387 ЛОТУС РАШКА Прехрамбено угоститељска школа
Чачак

388 НАПРЕДАК 037 ДРИНА Хала спортова
Крушевац

389 СОКОЛИЦА БОРАЦ (ЧА)
390 СЛОБОДА С МОКРА ГОРА ОШ "Филип Филиповић"
Чачак

16. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
391 ТАРА СЛОБОДА С
392 МОКРА ГОРА СОКОЛИЦА СРЦ "Мокра Гора"
Зубин Поток

393 БОРАЦ (ЧА) НАПРЕДАК 037 ОШ "Свети Сава"
Чачак

394 ДРИНА ЛОТУС
395 РАШКА ТЕХНИЧАР (КВ)
396 СЛОГА 031 НОВИ ПАЗАР Хала спортова
Пожега

17. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
397 СЛОГА 031 ТАРА Хала спортова
Пожега

398 НОВИ ПАЗАР РАШКА Економско трговинска школа
Нови Пазар

399 ТЕХНИЧАР (КВ) ДРИНА Стара хала спортова
Краљево

400 ЛОТУС БОРАЦ (ЧА) Прехрамбено угоститељска школа
Чачак

401 НАПРЕДАК 037 МОКРА ГОРА Хала спортова
Крушевац

402 СОКОЛИЦА СЛОБОДА С

18. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
403 ТАРА СОКОЛИЦА
404 СЛОБОДА С НАПРЕДАК 037 ОШ "Филип Филиповић"
Чачак

405 МОКРА ГОРА ЛОТУС СРЦ "Мокра Гора"
Зубин Поток

406 БОРАЦ (ЧА) ТЕХНИЧАР (КВ) ОШ "Свети Сава"
Чачак

407 ДРИНА НОВИ ПАЗАР
408 РАШКА СЛОГА 031

19. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
409 РАШКА ТАРА
410 СЛОГА 031 ДРИНА Хала спортова
Пожега

411 НОВИ ПАЗАР БОРАЦ (ЧА) Економско трговинска школа
Нови Пазар

412 ТЕХНИЧАР (КВ) МОКРА ГОРА Стара хала спортова
Краљево

413 ЛОТУС СЛОБОДА С Прехрамбено угоститељска школа
Чачак

414 НАПРЕДАК 037 СОКОЛИЦА Хала спортова
Крушевац

20. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
415 ТАРА НАПРЕДАК 037
416 СОКОЛИЦА ЛОТУС
417 СЛОБОДА С ТЕХНИЧАР (КВ) ОШ "Филип Филиповић"
Чачак

418 МОКРА ГОРА НОВИ ПАЗАР СРЦ "Мокра Гора"
Зубин Поток

419 БОРАЦ (ЧА) СЛОГА 031 ОШ "Свети Сава"
Чачак

420 ДРИНА РАШКА

21. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
421 ДРИНА ТАРА
422 РАШКА БОРАЦ (ЧА)
423 СЛОГА 031 МОКРА ГОРА Хала спортова
Пожега

424 НОВИ ПАЗАР СЛОБОДА С Економско трговинска школа
Нови Пазар

425 ТЕХНИЧАР (КВ) СОКОЛИЦА Стара хала спортова
Краљево

426 ЛОТУС НАПРЕДАК 037 Прехрамбено угоститељска школа
Чачак

22. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
427 ТАРА ЛОТУС
428 НАПРЕДАК 037 ТЕХНИЧАР (КВ) Хала спортова
Крушевац

429 СОКОЛИЦА НОВИ ПАЗАР
430 СЛОБОДА С СЛОГА 031 ОШ "Филип Филиповић"
Чачак

431 МОКРА ГОРА РАШКА СРЦ "Мокра Гора"
Зубин Поток

432 БОРАЦ (ЧА) ДРИНА ОШ "Свети Сава"
Чачак