ЦЕНТАР СЕНИОРИ

5. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
771 РУДАР ЛАКИ СТАР (М) Спортска хала "Костолац"
Костолац
01-11-2020
18:00
772 РОДА МЛАДИ РАДНИК 2 Сала Железничко техничке школе
Београд
31-10-2020
13:45
773 ФОРТУНА ПЛУС (М) КАРАЂОРЂЕ 2 СРЦ "Шумадија"
Аранђеловац
31-10-2020
16:00
774 СЛОГА 2015 РАДНИЧКИ КГ 2 СЦ "Петровац на Млави"
Петровац на Млави
01-11-2020
16:30
775 АС БЕОГРАД ЦРЊАНСКИ Сала Железничко техничке школе
Београд
31-10-2020
16:45

6. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
776 ЛАКИ СТАР (М) ЦРЊАНСКИ Сала Железничко техничке школе
Београд
08-11-2020
16:45
777 РАДНИЧКИ КГ 2 АС БЕОГРАД СХ "Гордана Гоца Богојевић"
Крагујевац

778 КАРАЂОРЂЕ 2 СЛОГА 2015 СШ "Краљ Петар Први"
Топола

779 МЛАДИ РАДНИК 2 ФОРТУНА ПЛУС (М) Економско-трговинска школа
Пожаревац

780 РУДАР РОДА Спортска хала "Костолац"
Костолац

7. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
781 РОДА ЛАКИ СТАР (М) Сала Железничко техничке школе
Београд
14-11-2020
13:45
782 ФОРТУНА ПЛУС (М) РУДАР СРЦ "Шумадија"
Аранђеловац

783 СЛОГА 2015 МЛАДИ РАДНИК 2 СЦ "Петровац на Млави"
Петровац на Млави

784 АС БЕОГРАД КАРАЂОРЂЕ 2 Сала Железничко техничке школе
Београд
14-11-2020
16:45
785 ЦРЊАНСКИ РАДНИЧКИ КГ 2 Спортски центар Жарково
Београд

8. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
786 ЛАКИ СТАР (М) РАДНИЧКИ КГ 2 Сала Железничко техничке школе
Београд
22-11-2020
16:45
787 КАРАЂОРЂЕ 2 ЦРЊАНСКИ СШ "Краљ Петар Први"
Топола

788 МЛАДИ РАДНИК 2 АС БЕОГРАД Економско-трговинска школа
Пожаревац

789 РУДАР СЛОГА 2015 Спортска хала "Костолац"
Костолац

790 РОДА ФОРТУНА ПЛУС (М) Сала Железничко техничке школе
Београд
21-11-2020
16:45

9. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
791 ФОРТУНА ПЛУС (М) ЛАКИ СТАР (М) СРЦ "Шумадија"
Аранђеловац

792 СЛОГА 2015 РОДА СЦ "Петровац на Млави"
Петровац на Млави

793 АС БЕОГРАД РУДАР Сала Железничко техничке школе
Београд
28-11-2020
16:45
794 ЦРЊАНСКИ МЛАДИ РАДНИК 2 Спортски центар Жарково
Београд

795 РАДНИЧКИ КГ 2 КАРАЂОРЂЕ 2 СХ "Гордана Гоца Богојевић"
Крагујевац

10. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
796 ЛАКИ СТАР (М) КАРАЂОРЂЕ 2 Сала Железничко техничке школе
Београд

797 РАДНИЧКИ КГ 2 МЛАДИ РАДНИК 2 СХ "Гордана Гоца Богојевић"
Крагујевац

798 ЦРЊАНСКИ РУДАР Спортски центар Жарково
Београд

799 АС БЕОГРАД РОДА Сала Железничко техничке школе
Београд

800 СЛОГА 2015 ФОРТУНА ПЛУС (М) СЦ "Петровац на Млави"
Петровац на Млави

11. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
801 СЛОГА 2015 ЛАКИ СТАР (М) СЦ "Петровац на Млави"
Петровац на Млави

802 ФОРТУНА ПЛУС (М) АС БЕОГРАД СРЦ "Шумадија"
Аранђеловац

803 РОДА ЦРЊАНСКИ Сала Железничко техничке школе
Београд

804 РУДАР РАДНИЧКИ КГ 2 Спортска хала "Костолац"
Костолац

805 МЛАДИ РАДНИК 2 КАРАЂОРЂЕ 2 Економско-трговинска школа
Пожаревац

12. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
806 ЛАКИ СТАР (М) МЛАДИ РАДНИК 2 Сала Железничко техничке школе
Београд

807 КАРАЂОРЂЕ 2 РУДАР СШ "Краљ Петар Први"
Топола

808 РАДНИЧКИ КГ 2 РОДА СХ "Гордана Гоца Богојевић"
Крагујевац

809 ЦРЊАНСКИ ФОРТУНА ПЛУС (М) Спортски центар Жарково
Београд

810 АС БЕОГРАД СЛОГА 2015 Сала Железничко техничке школе
Београд

13. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
811 АС БЕОГРАД ЛАКИ СТАР (М) Сала Железничко техничке школе
Београд

812 СЛОГА 2015 ЦРЊАНСКИ СЦ "Петровац на Млави"
Петровац на Млави

813 ФОРТУНА ПЛУС (М) РАДНИЧКИ КГ 2 СРЦ "Шумадија"
Аранђеловац

814 РОДА КАРАЂОРЂЕ 2 Сала Железничко техничке школе
Београд

815 РУДАР МЛАДИ РАДНИК 2 Спортска хала "Костолац"
Костолац

14. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
816 ЛАКИ СТАР (М) РУДАР Сала Железничко техничке школе
Београд

817 МЛАДИ РАДНИК 2 РОДА Економско-трговинска школа
Пожаревац

818 КАРАЂОРЂЕ 2 ФОРТУНА ПЛУС (М) СШ "Краљ Петар Први"
Топола

819 РАДНИЧКИ КГ 2 СЛОГА 2015 СХ "Гордана Гоца Богојевић"
Крагујевац

820 ЦРЊАНСКИ АС БЕОГРАД Спортски центар Жарково
Београд

15. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
821 ЦРЊАНСКИ ЛАКИ СТАР (М) Спортски центар Жарково
Београд

822 АС БЕОГРАД РАДНИЧКИ КГ 2 Сала Железничко техничке школе
Београд

823 СЛОГА 2015 КАРАЂОРЂЕ 2 СЦ "Петровац на Млави"
Петровац на Млави

824 ФОРТУНА ПЛУС (М) МЛАДИ РАДНИК 2 СРЦ "Шумадија"
Аранђеловац

825 РОДА РУДАР Сала Железничко техничке школе
Београд

16. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
826 ЛАКИ СТАР (М) РОДА Сала Железничко техничке школе
Београд

827 РУДАР ФОРТУНА ПЛУС (М) Спортска хала "Костолац"
Костолац

828 МЛАДИ РАДНИК 2 СЛОГА 2015 Економско-трговинска школа
Пожаревац

829 КАРАЂОРЂЕ 2 АС БЕОГРАД СШ "Краљ Петар Први"
Топола

830 РАДНИЧКИ КГ 2 ЦРЊАНСКИ СХ "Гордана Гоца Богојевић"
Крагујевац

17. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
831 РАДНИЧКИ КГ 2 ЛАКИ СТАР (М) СХ "Гордана Гоца Богојевић"
Крагујевац

832 ЦРЊАНСКИ КАРАЂОРЂЕ 2 Спортски центар Жарково
Београд

833 АС БЕОГРАД МЛАДИ РАДНИК 2 Сала Железничко техничке школе
Београд

834 СЛОГА 2015 РУДАР СЦ "Петровац на Млави"
Петровац на Млави

835 ФОРТУНА ПЛУС (М) РОДА СРЦ "Шумадија"
Аранђеловац

18. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
836 ЛАКИ СТАР (М) ФОРТУНА ПЛУС (М) Сала Железничко техничке школе
Београд

837 РОДА СЛОГА 2015 Сала Железничко техничке школе
Београд

838 РУДАР АС БЕОГРАД Спортска хала "Костолац"
Костолац

839 МЛАДИ РАДНИК 2 ЦРЊАНСКИ Економско-трговинска школа
Пожаревац

840 КАРАЂОРЂЕ 2 РАДНИЧКИ КГ 2 СШ "Краљ Петар Први"
Топола