СЕВЕР СЕНИОРИ

5. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
1075 ПАРТИЗАН (БАЧ) СТРАЖИЛОВО ХС "Тврђава"
Бач
31-10-2020
18:00
1076 СОМБОР КИКИНДА ХС "Мостонга"
Сомбор
01-11-2020
17:00
1077 СРЕМ ИТОН ВЕСТ ПСЦ "Пинки"
Сремска Митровица
31-10-2020
17:00
1078 МЛАДОСТ (БАЧКИ ПЕТРОВАЦ) ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 3 ОШ "Јан Чајак"
Бачки Петровац
28-10-2020
21:00
1079 ДУНАВ ВОЛЕЈ МЛАДОСТ НП СПЦ "Војводина"
Нови Сад
01-11-2020
14:00
1080 ПРОЛЕТЕР КУЛПИН ХС "Медисон"
Зрењанин
03-11-2020
20:15

6. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
1081 СТРАЖИЛОВО КУЛПИН ОШ "23.октобар"
Сремски Карловци

1082 МЛАДОСТ НП ПРОЛЕТЕР ХС "Свети Сава"
Нова Пазова

1083 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 3 ДУНАВ ВОЛЕЈ СПЦ "Војводина"
Нови Сад

1084 ВЕСТ МЛАДОСТ (БАЧКИ ПЕТРОВАЦ) Хала спортова
Шид

1085 КИКИНДА СРЕМ ИТОН ХС "Језеро"
Кикинда

1086 ПАРТИЗАН (БАЧ) СОМБОР ХС "Тврђава"
Бач

7. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
1087 СОМБОР СТРАЖИЛОВО ХС "Мостонга"
Сомбор

1088 СРЕМ ИТОН ПАРТИЗАН (БАЧ) ПСЦ "Пинки"
Сремска Митровица

1089 МЛАДОСТ (БАЧКИ ПЕТРОВАЦ) КИКИНДА ОШ "Јан Чајак"
Бачки Петровац

1090 ДУНАВ ВОЛЕЈ ВЕСТ СПЦ "Војводина"
Нови Сад

1091 ПРОЛЕТЕР ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 3 ХС "Медисон"
Зрењанин

1092 КУЛПИН МЛАДОСТ НП ОШ "Јан Амос Коменски"
Кулпин

8. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
1093 СТРАЖИЛОВО МЛАДОСТ НП ОШ "23.октобар"
Сремски Карловци

1094 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 3 КУЛПИН СПЦ "Војводина"
Нови Сад

1095 ВЕСТ ПРОЛЕТЕР Хала спортова
Шид

1096 КИКИНДА ДУНАВ ВОЛЕЈ ХС "Језеро"
Кикинда

1097 ПАРТИЗАН (БАЧ) МЛАДОСТ (БАЧКИ ПЕТРОВАЦ) ХС "Тврђава"
Бач

1098 СОМБОР СРЕМ ИТОН ХС "Мостонга"
Сомбор

9. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
1099 СРЕМ ИТОН СТРАЖИЛОВО ПСЦ "Пинки"
Сремска Митровица

1100 МЛАДОСТ (БАЧКИ ПЕТРОВАЦ) СОМБОР ОШ "Јан Чајак"
Бачки Петровац

1101 ДУНАВ ВОЛЕЈ ПАРТИЗАН (БАЧ) СПЦ "Војводина"
Нови Сад

1102 ПРОЛЕТЕР КИКИНДА ХС "Медисон"
Зрењанин

1103 КУЛПИН ВЕСТ ОШ "Јан Амос Коменски"
Кулпин

1104 МЛАДОСТ НП ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 3 ХС "Свети Сава"
Нова Пазова

10. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
1105 СТРАЖИЛОВО ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 3 ОШ "23.октобар"
Сремски Карловци

1106 ВЕСТ МЛАДОСТ НП Хала спортова
Шид

1107 КИКИНДА КУЛПИН ХС "Језеро"
Кикинда

1108 ПАРТИЗАН (БАЧ) ПРОЛЕТЕР ХС "Тврђава"
Бач

1109 СОМБОР ДУНАВ ВОЛЕЈ ХС "Мостонга"
Сомбор

1110 СРЕМ ИТОН МЛАДОСТ (БАЧКИ ПЕТРОВАЦ) ПСЦ "Пинки"
Сремска Митровица

11. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
1111 МЛАДОСТ (БАЧКИ ПЕТРОВАЦ) СТРАЖИЛОВО ОШ "Јан Чајак"
Бачки Петровац

1112 ДУНАВ ВОЛЕЈ СРЕМ ИТОН СПЦ "Војводина"
Нови Сад

1113 ПРОЛЕТЕР СОМБОР ХС "Медисон"
Зрењанин

1114 КУЛПИН ПАРТИЗАН (БАЧ) ОШ "Јан Амос Коменски"
Кулпин

1115 МЛАДОСТ НП КИКИНДА ХС "Свети Сава"
Нова Пазова

1116 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 3 ВЕСТ СПЦ "Војводина"
Нови Сад

12. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
1117 СТРАЖИЛОВО ВЕСТ ОШ "23.октобар"
Сремски Карловци

1118 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 3 КИКИНДА СПЦ "Војводина"
Нови Сад

1119 МЛАДОСТ НП ПАРТИЗАН (БАЧ) ХС "Свети Сава"
Нова Пазова

1120 КУЛПИН СОМБОР ОШ "Јан Амос Коменски"
Кулпин

1121 ПРОЛЕТЕР СРЕМ ИТОН ХС "Медисон"
Зрењанин

1122 ДУНАВ ВОЛЕЈ МЛАДОСТ (БАЧКИ ПЕТРОВАЦ) СПЦ "Војводина"
Нови Сад

13. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
1123 ДУНАВ ВОЛЕЈ СТРАЖИЛОВО СПЦ "Војводина"
Нови Сад

1124 МЛАДОСТ (БАЧКИ ПЕТРОВАЦ) ПРОЛЕТЕР ОШ "Јан Чајак"
Бачки Петровац

1125 СРЕМ ИТОН КУЛПИН ПСЦ "Пинки"
Сремска Митровица

1126 СОМБОР МЛАДОСТ НП ХС "Мостонга"
Сомбор

1127 ПАРТИЗАН (БАЧ) ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 3 ХС "Тврђава"
Бач

1128 КИКИНДА ВЕСТ ХС "Језеро"
Кикинда

14. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
1129 СТРАЖИЛОВО КИКИНДА ОШ "23.октобар"
Сремски Карловци

1130 ВЕСТ ПАРТИЗАН (БАЧ) Хала спортова
Шид

1131 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 3 СОМБОР СПЦ "Војводина"
Нови Сад

1132 МЛАДОСТ НП СРЕМ ИТОН ХС "Свети Сава"
Нова Пазова

1133 КУЛПИН МЛАДОСТ (БАЧКИ ПЕТРОВАЦ) ОШ "Јан Амос Коменски"
Кулпин

1134 ПРОЛЕТЕР ДУНАВ ВОЛЕЈ ХС "Медисон"
Зрењанин

15. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
1135 ПРОЛЕТЕР СТРАЖИЛОВО ХС "Медисон"
Зрењанин

1136 ДУНАВ ВОЛЕЈ КУЛПИН СПЦ "Војводина"
Нови Сад

1137 МЛАДОСТ (БАЧКИ ПЕТРОВАЦ) МЛАДОСТ НП ОШ "Јан Чајак"
Бачки Петровац

1138 СРЕМ ИТОН ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 3 ПСЦ "Пинки"
Сремска Митровица

1139 СОМБОР ВЕСТ ХС "Мостонга"
Сомбор

1140 ПАРТИЗАН (БАЧ) КИКИНДА ХС "Тврђава"
Бач

16. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
1141 СТРАЖИЛОВО ПАРТИЗАН (БАЧ) ОШ "23.октобар"
Сремски Карловци

1142 КИКИНДА СОМБОР ХС "Језеро"
Кикинда

1143 ВЕСТ СРЕМ ИТОН Хала спортова
Шид

1144 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 3 МЛАДОСТ (БАЧКИ ПЕТРОВАЦ) СПЦ "Војводина"
Нови Сад

1145 МЛАДОСТ НП ДУНАВ ВОЛЕЈ ХС "Свети Сава"
Нова Пазова

1146 КУЛПИН ПРОЛЕТЕР ОШ "Јан Амос Коменски"
Кулпин

17. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
1147 КУЛПИН СТРАЖИЛОВО ОШ "Јан Амос Коменски"
Кулпин

1148 ПРОЛЕТЕР МЛАДОСТ НП ХС "Медисон"
Зрењанин

1149 ДУНАВ ВОЛЕЈ ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 3 СПЦ "Војводина"
Нови Сад

1150 МЛАДОСТ (БАЧКИ ПЕТРОВАЦ) ВЕСТ ОШ "Јан Чајак"
Бачки Петровац

1151 СРЕМ ИТОН КИКИНДА ПСЦ "Пинки"
Сремска Митровица

1152 СОМБОР ПАРТИЗАН (БАЧ) ХС "Мостонга"
Сомбор

18. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
1153 СТРАЖИЛОВО СОМБОР ОШ "23.октобар"
Сремски Карловци

1154 ПАРТИЗАН (БАЧ) СРЕМ ИТОН ХС "Тврђава"
Бач

1155 КИКИНДА МЛАДОСТ (БАЧКИ ПЕТРОВАЦ) ХС "Језеро"
Кикинда

1156 ВЕСТ ДУНАВ ВОЛЕЈ Хала спортова
Шид

1157 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 3 ПРОЛЕТЕР СПЦ "Војводина"
Нови Сад

1158 МЛАДОСТ НП КУЛПИН ХС "Свети Сава"
Нова Пазова

19. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
1159 МЛАДОСТ НП СТРАЖИЛОВО ХС "Свети Сава"
Нова Пазова

1160 КУЛПИН ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 3 ОШ "Јан Амос Коменски"
Кулпин

1161 ПРОЛЕТЕР ВЕСТ ХС "Медисон"
Зрењанин

1162 ДУНАВ ВОЛЕЈ КИКИНДА СПЦ "Војводина"
Нови Сад

1163 МЛАДОСТ (БАЧКИ ПЕТРОВАЦ) ПАРТИЗАН (БАЧ) ОШ "Јан Чајак"
Бачки Петровац

1164 СРЕМ ИТОН СОМБОР ПСЦ "Пинки"
Сремска Митровица

20. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
1165 СТРАЖИЛОВО СРЕМ ИТОН ОШ "23.октобар"
Сремски Карловци

1166 СОМБОР МЛАДОСТ (БАЧКИ ПЕТРОВАЦ) ХС "Мостонга"
Сомбор

1167 ПАРТИЗАН (БАЧ) ДУНАВ ВОЛЕЈ ХС "Тврђава"
Бач

1168 КИКИНДА ПРОЛЕТЕР ХС "Језеро"
Кикинда

1169 ВЕСТ КУЛПИН Хала спортова
Шид

1170 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 3 МЛАДОСТ НП СПЦ "Војводина"
Нови Сад

21. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
1171 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 3 СТРАЖИЛОВО СПЦ "Војводина"
Нови Сад

1172 МЛАДОСТ НП ВЕСТ ХС "Свети Сава"
Нова Пазова

1173 КУЛПИН КИКИНДА ОШ "Јан Амос Коменски"
Кулпин

1174 ПРОЛЕТЕР ПАРТИЗАН (БАЧ) ХС "Медисон"
Зрењанин

1175 ДУНАВ ВОЛЕЈ СОМБОР СПЦ "Војводина"
Нови Сад

1176 МЛАДОСТ (БАЧКИ ПЕТРОВАЦ) СРЕМ ИТОН ОШ "Јан Чајак"
Бачки Петровац

22. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
1177 СТРАЖИЛОВО МЛАДОСТ (БАЧКИ ПЕТРОВАЦ) ОШ "23.октобар"
Сремски Карловци

1178 СРЕМ ИТОН ДУНАВ ВОЛЕЈ ПСЦ "Пинки"
Сремска Митровица

1179 СОМБОР ПРОЛЕТЕР ХС "Мостонга"
Сомбор

1180 ПАРТИЗАН (БАЧ) КУЛПИН ХС "Тврђава"
Бач

1181 КИКИНДА МЛАДОСТ НП ХС "Језеро"
Кикинда

1182 ВЕСТ ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 3 Хала спортова
Шид