ИСТОК СЕНИОРИ

1. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
151 ЈАГОДИНА НИШ 2 Хала спортова "ЈАССА"
Јагодина

18:00
152 ПИРОТ МОРАВА Спортска дворана "Кеј"
Пирот

153 ДЕСЕТКА (М) ТОПЛИЧАНИН 97 ОШ "Мирослав Антић"
Ниш

154 ВРАЊЕ ХАЈДУК ВЕЉКО ЈУ "Спортска хала"
Врање

2. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
155 НИШ 2 ХАЈДУК ВЕЉКО СЦ "Чаир"
Ниш

156 ТОПЛИЧАНИН 97 ВРАЊЕ СХ "Др. Зоран Ђинђић"
Прокупље

157 МОРАВА ДЕСЕТКА (М) ОШ "Свети Сава"
Владичин Хан

158 ЈАГОДИНА ПИРОТ Хала спортова "ЈАССА"
Јагодина

18:00

3. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
159 ПИРОТ НИШ 2 Спортска дворана "Кеј"
Пирот

160 ДЕСЕТКА (М) ЈАГОДИНА ОШ "Мирослав Антић"
Ниш

161 ВРАЊЕ МОРАВА ЈУ "Спортска хала"
Врање

162 ХАЈДУК ВЕЉКО ТОПЛИЧАНИН 97 ОШ "Бранко Радичевић"
Неготин

19:00

4. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
163 НИШ 2 ТОПЛИЧАНИН 97 СЦ "Чаир"
Ниш

164 МОРАВА ХАЈДУК ВЕЉКО ОШ "Свети Сава"
Владичин Хан

165 ЈАГОДИНА ВРАЊЕ Хала спортова "ЈАССА"
Јагодина

18:00
166 ПИРОТ ДЕСЕТКА (М) Спортска дворана "Кеј"
Пирот

5. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
167 ДЕСЕТКА (М) НИШ 2 ОШ "Мирослав Антић"
Ниш

168 ВРАЊЕ ПИРОТ ЈУ "Спортска хала"
Врање

169 ХАЈДУК ВЕЉКО ЈАГОДИНА ОШ "Бранко Радичевић"
Неготин

19:00
170 ТОПЛИЧАНИН 97 МОРАВА СХ "Др. Зоран Ђинђић"
Прокупље

6. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
171 НИШ 2 МОРАВА СЦ "Чаир"
Ниш

172 ЈАГОДИНА ТОПЛИЧАНИН 97 Хала спортова "ЈАССА"
Јагодина

18:00
173 ПИРОТ ХАЈДУК ВЕЉКО Спортска дворана "Кеј"
Пирот

174 ДЕСЕТКА (М) ВРАЊЕ ОШ "Мирослав Антић"
Ниш

7. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
175 ВРАЊЕ НИШ 2 ЈУ "Спортска хала"
Врање

176 ХАЈДУК ВЕЉКО ДЕСЕТКА (М) ОШ "Бранко Радичевић"
Неготин

19:00
177 ТОПЛИЧАНИН 97 ПИРОТ СХ "Др. Зоран Ђинђић"
Прокупље

178 МОРАВА ЈАГОДИНА ОШ "Свети Сава"
Владичин Хан

8. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
179 НИШ 2 ЈАГОДИНА СЦ "Чаир"
Ниш

180 МОРАВА ПИРОТ ОШ "Свети Сава"
Владичин Хан

181 ТОПЛИЧАНИН 97 ДЕСЕТКА (М) СХ "Др. Зоран Ђинђић"
Прокупље

182 ХАЈДУК ВЕЉКО ВРАЊЕ ОШ "Бранко Радичевић"
Неготин

19:00

9. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
183 ХАЈДУК ВЕЉКО НИШ 2 ОШ "Бранко Радичевић"
Неготин

19:00
184 ВРАЊЕ ТОПЛИЧАНИН 97 ЈУ "Спортска хала"
Врање

185 ДЕСЕТКА (М) МОРАВА ОШ "Мирослав Антић"
Ниш

186 ПИРОТ ЈАГОДИНА Спортска дворана "Кеј"
Пирот

10. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
187 НИШ 2 ПИРОТ СЦ "Чаир"
Ниш

188 ЈАГОДИНА ДЕСЕТКА (М) Хала спортова "ЈАССА"
Јагодина

18:00
189 МОРАВА ВРАЊЕ ОШ "Свети Сава"
Владичин Хан

190 ТОПЛИЧАНИН 97 ХАЈДУК ВЕЉКО СХ "Др. Зоран Ђинђић"
Прокупље

11. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
191 ТОПЛИЧАНИН 97 НИШ 2 СХ "Др. Зоран Ђинђић"
Прокупље

192 ХАЈДУК ВЕЉКО МОРАВА ОШ "Бранко Радичевић"
Неготин

19:00
193 ВРАЊЕ ЈАГОДИНА ЈУ "Спортска хала"
Врање

194 ДЕСЕТКА (М) ПИРОТ ОШ "Мирослав Антић"
Ниш

12. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
195 НИШ 2 ДЕСЕТКА (М) СЦ "Чаир"
Ниш

196 ПИРОТ ВРАЊЕ Спортска дворана "Кеј"
Пирот

197 ЈАГОДИНА ХАЈДУК ВЕЉКО Хала спортова "ЈАССА"
Јагодина

18:00
198 МОРАВА ТОПЛИЧАНИН 97 ОШ "Свети Сава"
Владичин Хан

13. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
199 МОРАВА НИШ 2 ОШ "Свети Сава"
Владичин Хан

200 ТОПЛИЧАНИН 97 ЈАГОДИНА СХ "Др. Зоран Ђинђић"
Прокупље

201 ХАЈДУК ВЕЉКО ПИРОТ ОШ "Бранко Радичевић"
Неготин

19:00
202 ВРАЊЕ ДЕСЕТКА (М) ЈУ "Спортска хала"
Врање

14. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
203 НИШ 2 ВРАЊЕ СЦ "Чаир"
Ниш

204 ДЕСЕТКА (М) ХАЈДУК ВЕЉКО ОШ "Мирослав Антић"
Ниш

205 ПИРОТ ТОПЛИЧАНИН 97 Спортска дворана "Кеј"
Пирот

206 ЈАГОДИНА МОРАВА Хала спортова "ЈАССА"
Јагодина

18:00