ИСТОК - СЕНИОРИ

Удружење одбојкашких клубова републичких лига

ИСТОК СЕНИОРИ

10. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
137 ТОПЛИЧАНИН 97 ВРАЊЕ СХ "Др. Зоран Ђинђић"
Прокупље

138 МОРАВА ХАЈДУК ВЕЉКО ОШ "Свети Сава"
Владичин Хан

139 ТОПЛИЧКИ ВИТЕЗОВИ ДЕСЕТКА (М) СПЦ "Куршумлија"
Куршумлија

140 ЈАГОДИНА НИШ 2 Хала спортова "ЈАССА"
Јагодина

18:00

СЛОБОДНИ У 10 КОЛУ: ПИРОТ

11. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
141 НИШ 2 ТОПЛИЧКИ ВИТЕЗОВИ СЦ "Чаир"
Ниш

142 ДЕСЕТКА (М) МОРАВА ОШ "Мирослав Антић"
Ниш

143 ХАЈДУК ВЕЉКО ТОПЛИЧАНИН 97 ОШ "Бранко Радичевић"
Неготин

19:00
144 ВРАЊЕ ПИРОТ ЈУ "Спортска хала"
Врање

СЛОБОДНИ У 11 КОЛУ: ЈАГОДИНА

12. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
145 ПИРОТ ХАЈДУК ВЕЉКО Спортска дворана "Кеј"
Пирот

146 ТОПЛИЧАНИН 97 ДЕСЕТКА (М) СХ "Др. Зоран Ђинђић"
Прокупље

147 МОРАВА НИШ 2 ОШ "Свети Сава"
Владичин Хан

148 ТОПЛИЧКИ ВИТЕЗОВИ ЈАГОДИНА СПЦ "Куршумлија"
Куршумлија

СЛОБОДНИ У 12 КОЛУ: ВРАЊЕ

13. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
149 ЈАГОДИНА МОРАВА Хала спортова "ЈАССА"
Јагодина

18:00
150 НИШ 2 ТОПЛИЧАНИН 97 СЦ "Чаир"
Ниш

151 ДЕСЕТКА (М) ПИРОТ ОШ "Мирослав Антић"
Ниш

152 ХАЈДУК ВЕЉКО ВРАЊЕ ОШ "Бранко Радичевић"
Неготин

19:00

СЛОБОДНИ У 13 КОЛУ: ТОПЛИЧКИ ВИТЕЗОВИ

14. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
153 ВРАЊЕ ДЕСЕТКА (М) ЈУ "Спортска хала"
Врање

154 ПИРОТ НИШ 2 Спортска дворана "Кеј"
Пирот

155 ТОПЛИЧАНИН 97 ЈАГОДИНА СХ "Др. Зоран Ђинђић"
Прокупље

156 МОРАВА ТОПЛИЧКИ ВИТЕЗОВИ ОШ "Свети Сава"
Владичин Хан

СЛОБОДНИ У 14 КОЛУ: ХАЈДУК ВЕЉКО

15. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
157 ТОПЛИЧКИ ВИТЕЗОВИ ТОПЛИЧАНИН 97 СПЦ "Куршумлија"
Куршумлија

158 ЈАГОДИНА ПИРОТ Хала спортова "ЈАССА"
Јагодина

18:00
159 НИШ 2 ВРАЊЕ СЦ "Чаир"
Ниш

160 ДЕСЕТКА (М) ХАЈДУК ВЕЉКО ОШ "Мирослав Антић"
Ниш

СЛОБОДНИ У 15 КОЛУ: МОРАВА

16. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
161 ХАЈДУК ВЕЉКО НИШ 2 ОШ "Бранко Радичевић"
Неготин

19:00
162 ВРАЊЕ ЈАГОДИНА ЈУ "Спортска хала"
Врање

163 ПИРОТ ТОПЛИЧКИ ВИТЕЗОВИ Спортска дворана "Кеј"
Пирот

164 ТОПЛИЧАНИН 97 МОРАВА СХ "Др. Зоран Ђинђић"
Прокупље

СЛОБОДНИ У 16 КОЛУ: ДЕСЕТКА (М)

17. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
165 МОРАВА ПИРОТ ОШ "Свети Сава"
Владичин Хан

166 ТОПЛИЧКИ ВИТЕЗОВИ ВРАЊЕ СПЦ "Куршумлија"
Куршумлија

167 ЈАГОДИНА ХАЈДУК ВЕЉКО Хала спортова "ЈАССА"
Јагодина

18:00
168 НИШ 2 ДЕСЕТКА (М) СЦ "Чаир"
Ниш

СЛОБОДНИ У 17 КОЛУ: ТОПЛИЧАНИН 97

18. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
169 ДЕСЕТКА (М) ЈАГОДИНА ОШ "Мирослав Антић"
Ниш

170 ХАЈДУК ВЕЉКО ТОПЛИЧКИ ВИТЕЗОВИ ОШ "Бранко Радичевић"
Неготин

19:00
171 ВРАЊЕ МОРАВА ЈУ "Спортска хала"
Врање

172 ПИРОТ ТОПЛИЧАНИН 97 Спортска дворана "Кеј"
Пирот

СЛОБОДНИ У 18 КОЛУ: НИШ 2