ЗАПАД СЕНИОРИ

3. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
465 ФАП ЛИВНИЦА РИБНИЦА 2 (КВ) Сала Гимназије
Пријепоље

4. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
466 НАПРЕДАК 037 (М) РИБНИЦА 2 (КВ) Хала спортова
Крушевац
29-10-2020
13:00

5. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
471 ГРАЧАЦ НАПРЕДАК 037 (М) ОШ "Бранко Радичевић"
Грачац
31-10-2020
19:00
472 К. МИТРОВИЦА ПАРТИЗАН ЛИПЉАН 31-10-2020
15:00
473 АНТЕНА ТЕХНИЧАР (КВ/М) Економска школа
Крушевац
01-11-2020
14:00
474 ФАП ЛИВНИЦА РУДАР (Б) Сала Гимназије
Пријепоље
31-10-2020
19:00
475 РИБНИЦА 2 (КВ) 020 (ТУТИН) Стара хала спортова
Краљево
01-11-2020
19:00

6. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
476 НАПРЕДАК 037 (М) 020 (ТУТИН) Хала спортова
Крушевац

477 РУДАР (Б) РИБНИЦА 2 (КВ) ОШ "Јосиф Панчић"
Баљевац

478 ТЕХНИЧАР (КВ/М) ФАП ЛИВНИЦА Стара хала спортова
Краљево

479 ПАРТИЗАН ЛИПЉАН АНТЕНА СРЦ "Мокра Гора"
Зубин Поток

480 ГРАЧАЦ К. МИТРОВИЦА ОШ "Бранко Радичевић"
Грачац

7. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
481 К. МИТРОВИЦА НАПРЕДАК 037 (М) Хала спортова
Косовска Митровица

482 АНТЕНА ГРАЧАЦ Хала спортова
Крушевац

483 ФАП ЛИВНИЦА ПАРТИЗАН ЛИПЉАН Сала Гимназије
Пријепоље

484 РИБНИЦА 2 (КВ) ТЕХНИЧАР (КВ/М) Стара хала спортова
Краљево

485 020 (ТУТИН) РУДАР (Б) Сала Гимназије
Тутин

8. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
486 НАПРЕДАК 037 (М) РУДАР (Б) Хала спортова
Крушевац

487 ТЕХНИЧАР (КВ/М) 020 (ТУТИН) Стара хала спортова
Краљево

488 ПАРТИЗАН ЛИПЉАН РИБНИЦА 2 (КВ) СРЦ "Мокра Гора"
Зубин Поток

489 ГРАЧАЦ ФАП ЛИВНИЦА ОШ "Бранко Радичевић"
Грачац

490 К. МИТРОВИЦА АНТЕНА Хала спортова
Косовска Митровица

9. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
491 АНТЕНА НАПРЕДАК 037 (М) Хала спортова
Крушевац

492 ФАП ЛИВНИЦА К. МИТРОВИЦА Сала Гимназије
Пријепоље

493 РИБНИЦА 2 (КВ) ГРАЧАЦ Стара хала спортова
Краљево

494 020 (ТУТИН) ПАРТИЗАН ЛИПЉАН Сала Гимназије
Тутин

495 РУДАР (Б) ТЕХНИЧАР (КВ/М) ОШ "Јосиф Панчић"
Баљевац

10. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
496 НАПРЕДАК 037 (М) ТЕХНИЧАР (КВ/М) Хала спортова
Крушевац

497 РУДАР (Б) ПАРТИЗАН ЛИПЉАН ОШ "Јосиф Панчић"
Баљевац

498 020 (ТУТИН) ГРАЧАЦ Сала Гимназије
Тутин

499 РИБНИЦА 2 (КВ) К. МИТРОВИЦА Стара хала спортова
Краљево

500 ФАП ЛИВНИЦА АНТЕНА Сала Гимназије
Пријепоље

11. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
501 ФАП ЛИВНИЦА НАПРЕДАК 037 (М) Сала Гимназије
Пријепоље

502 АНТЕНА РИБНИЦА 2 (КВ) Хала спортова
Крушевац

503 К. МИТРОВИЦА 020 (ТУТИН) Хала спортова
Косовска Митровица

504 ГРАЧАЦ РУДАР (Б) ОШ "Бранко Радичевић"
Грачац

505 ПАРТИЗАН ЛИПЉАН ТЕХНИЧАР (КВ/М) СРЦ "Мокра Гора"
Зубин Поток

12. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
506 НАПРЕДАК 037 (М) ПАРТИЗАН ЛИПЉАН Хала спортова
Крушевац

507 ТЕХНИЧАР (КВ/М) ГРАЧАЦ Стара хала спортова
Краљево

508 РУДАР (Б) К. МИТРОВИЦА ОШ "Јосиф Панчић"
Баљевац

509 020 (ТУТИН) АНТЕНА Сала Гимназије
Тутин

510 РИБНИЦА 2 (КВ) ФАП ЛИВНИЦА Стара хала спортова
Краљево

13. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
511 РИБНИЦА 2 (КВ) НАПРЕДАК 037 (М) Стара хала спортова
Краљево

512 ФАП ЛИВНИЦА 020 (ТУТИН) Сала Гимназије
Пријепоље

513 АНТЕНА РУДАР (Б) Хала спортова
Крушевац

514 К. МИТРОВИЦА ТЕХНИЧАР (КВ/М) Хала спортова
Косовска Митровица

515 ГРАЧАЦ ПАРТИЗАН ЛИПЉАН ОШ "Бранко Радичевић"
Грачац

14. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
516 НАПРЕДАК 037 (М) ГРАЧАЦ Хала спортова
Крушевац

517 ПАРТИЗАН ЛИПЉАН К. МИТРОВИЦА СРЦ "Мокра Гора"
Зубин Поток

518 ТЕХНИЧАР (КВ/М) АНТЕНА Стара хала спортова
Краљево

519 РУДАР (Б) ФАП ЛИВНИЦА ОШ "Јосиф Панчић"
Баљевац

520 020 (ТУТИН) РИБНИЦА 2 (КВ) Сала Гимназије
Тутин

15. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
521 020 (ТУТИН) НАПРЕДАК 037 (М) Сала Гимназије
Тутин

522 РИБНИЦА 2 (КВ) РУДАР (Б) Стара хала спортова
Краљево

523 ФАП ЛИВНИЦА ТЕХНИЧАР (КВ/М) Сала Гимназије
Пријепоље

524 АНТЕНА ПАРТИЗАН ЛИПЉАН Хала спортова
Крушевац

525 К. МИТРОВИЦА ГРАЧАЦ Хала спортова
Косовска Митровица

16. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
526 НАПРЕДАК 037 (М) К. МИТРОВИЦА Хала спортова
Крушевац

527 ГРАЧАЦ АНТЕНА ОШ "Бранко Радичевић"
Грачац

528 ПАРТИЗАН ЛИПЉАН ФАП ЛИВНИЦА СРЦ "Мокра Гора"
Зубин Поток

529 ТЕХНИЧАР (КВ/М) РИБНИЦА 2 (КВ) Стара хала спортова
Краљево

530 РУДАР (Б) 020 (ТУТИН) ОШ "Јосиф Панчић"
Баљевац

17. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
531 РУДАР (Б) НАПРЕДАК 037 (М) ОШ "Јосиф Панчић"
Баљевац

532 020 (ТУТИН) ТЕХНИЧАР (КВ/М) Сала Гимназије
Тутин

533 РИБНИЦА 2 (КВ) ПАРТИЗАН ЛИПЉАН Стара хала спортова
Краљево

534 ФАП ЛИВНИЦА ГРАЧАЦ Сала Гимназије
Пријепоље

535 АНТЕНА К. МИТРОВИЦА Хала спортова
Крушевац

18. коло


# Домаћи тим Гостујући тим Место Време
536 НАПРЕДАК 037 (М) АНТЕНА Хала спортова
Крушевац

537 К. МИТРОВИЦА ФАП ЛИВНИЦА Хала спортова
Косовска Митровица

538 ГРАЧАЦ РИБНИЦА 2 (КВ) ОШ "Бранко Радичевић"
Грачац

539 ПАРТИЗАН ЛИПЉАН 020 (ТУТИН) СРЦ "Мокра Гора"
Зубин Поток

540 ТЕХНИЧАР (КВ/М) РУДАР (Б) Стара хала спортова
Краљево