Друга лига

Удружење одбојкашких клубова републичких лига

ЦЕНТАР СЕНИОРКЕ

9. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
441 РАДНИЧКИ (КГ) 2 - 3
17:25 15:25 25:15 25:21 10:15
СРБИЈАНКА 014 - 2
442 ФОРТУНА ПЛУС 1 - 3
25:21 17:25 16:25 21:25
РИБНИЦА МИОНИЦА
443 ВОЛЕЈЛЕНД 1 - 3
24:26 25:20 22:25 23:25
СМЕЧ 5
444 АС БАТАЈНИЦА 3 - 0
25:14 25:13 25:16
ЛАКИ СТАР (Ж)
445 ЛАЗАРЕВАЦ 3 - 0
25:21 25:21 25:20
ЖОК ШУМАДИЈА

8. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
436 СРБИЈАНКА 014 - 2 1 - 3
18:25 25:21 20:25 12:25
ЛАЗАРЕВАЦ
437 ЖОК ШУМАДИЈА 1 - 3
23:25 25:21 21:25 16:25
АС БАТАЈНИЦА
438 ЛАКИ СТАР (Ж) 0 - 3
21:25 21:25 07:25
ВОЛЕЈЛЕНД
439 СМЕЧ 5 3 - 1
25:19 25:14 22:25 25:20
ФОРТУНА ПЛУС
440 РИБНИЦА МИОНИЦА 3 - 1
25:21 25:20 19:25 25:21
РАДНИЧКИ (КГ)

7. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
431 РИБНИЦА МИОНИЦА 3 - 1
22:25 25:23 26:24 25:22
СРБИЈАНКА 014 - 2
432 РАДНИЧКИ (КГ) 0 - 3
16:25 16:25 14:25
СМЕЧ 5
433 ФОРТУНА ПЛУС 1 - 3
15:25 25:23 16:25 22:25
ЛАКИ СТАР (Ж)
434 ВОЛЕЈЛЕНД 2 - 3
21:25 19:25 25:14 25:23 09:15
ЖОК ШУМАДИЈА
435 АС БАТАЈНИЦА 3 - 0
30:28 25:21 25:16
ЛАЗАРЕВАЦ

6. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
426 СРБИЈАНКА 014 - 2 1 - 3
24:26 09:25 25:18 23:25
АС БАТАЈНИЦА
427 ЛАЗАРЕВАЦ 3 - 1
21:25 25:20 25:13 25:18
ВОЛЕЈЛЕНД
428 ЖОК ШУМАДИЈА 3 - 1
25:17 14:25 25:18 25:20
ФОРТУНА ПЛУС
429 ЛАКИ СТАР (Ж) 1 - 3
25:19 17:25 21:25 22:25
РАДНИЧКИ (КГ)
430 СМЕЧ 5 3 - 0
25:15 25:21 25:13
РИБНИЦА МИОНИЦА

5. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
422 РИБНИЦА МИОНИЦА 2 - 3
19:25 13:25 25:17 25:20 09:15
ЛАКИ СТАР (Ж)
423 РАДНИЧКИ (КГ) 0 - 3
10:25 14:25 12:25
ЖОК ШУМАДИЈА
424 ФОРТУНА ПЛУС 0 - 3
11:25 13:25 08:25
ЛАЗАРЕВАЦ
425 ВОЛЕЈЛЕНД 0 - 3
14:25 10:25 19:25
АС БАТАЈНИЦА
421 СМЕЧ 5 3 - 0
25:15 25:12 25:14
СРБИЈАНКА 014 - 2

4. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
416 СРБИЈАНКА 014 - 2 3 - 2
25:21 18:25 25:15 15:25 15:12
ВОЛЕЈЛЕНД
417 АС БАТАЈНИЦА 3 - 0
25:06 25:14 25:18
ФОРТУНА ПЛУС
418 ЛАЗАРЕВАЦ 3 - 0
25:12 26:24 25:07
РАДНИЧКИ (КГ)
419 ЖОК ШУМАДИЈА 3 - 1
27:25 25:16 23:25 25:21
РИБНИЦА МИОНИЦА
420 ЛАКИ СТАР (Ж) 0 - 3
10:25 09:25 18:25
СМЕЧ 5

3. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
411 ЛАКИ СТАР (Ж) 3 - 1
25:15 22:25 25:13 25:22
СРБИЈАНКА 014 - 2
412 СМЕЧ 5 3 - 1
25:22 20:25 25:21 25:10
ЖОК ШУМАДИЈА
413 РИБНИЦА МИОНИЦА 1 - 3
20:25 18:25 25:21 15:25
ЛАЗАРЕВАЦ
414 РАДНИЧКИ (КГ) 0 - 3
11:25 08:25 13:25
АС БАТАЈНИЦА
415 ФОРТУНА ПЛУС 0 - 3
14:25 20:25 16:25
ВОЛЕЈЛЕНД

2. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
406 СРБИЈАНКА 014 - 2 3 - 0
27:25 25:16 27:25
ФОРТУНА ПЛУС
407 ВОЛЕЈЛЕНД 3 - 0
25:16 25:07 25:23
РАДНИЧКИ (КГ)
408 АС БАТАЈНИЦА 3 - 0
25:10 25:15 25:16
РИБНИЦА МИОНИЦА
409 ЛАЗАРЕВАЦ 3 - 2
25:21 21:25 22:25 28:26 19:17
СМЕЧ 5
410 ЖОК ШУМАДИЈА 3 - 0
25:11 25:09 25:18
ЛАКИ СТАР (Ж)

1. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
401 ЖОК ШУМАДИЈА 3 - 0
25:17 25:18 25:17
СРБИЈАНКА 014 - 2
402 ЛАКИ СТАР (Ж) 0 - 3
14:25 20:25 15:25
ЛАЗАРЕВАЦ
403 СМЕЧ 5 1 - 3
26:24 20:25 17:25 13:25
АС БАТАЈНИЦА
404 РИБНИЦА МИОНИЦА 0 - 3
22:25 17:25 23:25
ВОЛЕЈЛЕНД
405 РАДНИЧКИ (КГ) 0 - 3
14:25 24:26 11:25
ФОРТУНА ПЛУС