СЕВЕР СЕНИОРИ

15. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
971 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - 2 2 - 3
25:22 22:25 26:28 25:19 13:15
БЕЧЕЈ
972 СОМБОР 0 - 3
19:25 14:25 20:25
ПАРТИЗАН (БАЧ)
973 ДУНАВ ВОЛЕЈ 3 - 0
25:18 25:19 25:17
ПРОЛЕТЕР
974 МЛАДОСТ (БАЧКИ ПЕТРОВАЦ) 1 - 3
18:25 21:25 27:25 22:25
СРЕМ ИТОН
975 КУЛПИН 3 - 0
25:22 25:14 25:22
МЛАДОСТ НП (М)

14. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
966 БЕЧЕЈ 3 - 1
25:19 22:25 25:16 25:17
МЛАДОСТ НП (М)
967 СРЕМ ИТОН 2 - 3
19:25 25:21 22:25 26:24 13:15
КУЛПИН
968 ПРОЛЕТЕР 0 - 3
18:25 21:25 22:25
МЛАДОСТ (БАЧКИ ПЕТРОВАЦ)
969 ПАРТИЗАН (БАЧ) 3 - 2
25:20 25:21 28:30 22:25 15:9
ДУНАВ ВОЛЕЈ
970 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - 2 3 - 0
25:19 25:14 25:16
СОМБОР

13. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
961 СОМБОР 0 - 3
18:25 15:25 17:25
БЕЧЕЈ
962 ДУНАВ ВОЛЕЈ 0 - 3
20:25 21:25 22:25
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - 2
963 МЛАДОСТ (БАЧКИ ПЕТРОВАЦ) 0 - 3
22:25 16:25 21:25
ПАРТИЗАН (БАЧ)
964 КУЛПИН 3 - 0
25:19 25:22 25:23
ПРОЛЕТЕР
965 МЛАДОСТ НП (М) 3 - 1
25:21 27:29 25:16 25:16
СРЕМ ИТОН

12. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
956 БЕЧЕЈ 3 - 0
25:19 25:19 25:19
СРЕМ ИТОН
957 ПРОЛЕТЕР 2 - 3
25:23 13:25 18:25 25:21 10:15
МЛАДОСТ НП (М)
958 ПАРТИЗАН (БАЧ) 1 - 3
22:25 25:15 20:25 20:25
КУЛПИН
959 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - 2 3 - 2
25:13 25:27 23:25 25:14 15:13
МЛАДОСТ (БАЧКИ ПЕТРОВАЦ)
960 СОМБОР 3 - 0
25:20 26:24 25:18
ДУНАВ ВОЛЕЈ

11. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
951 ДУНАВ ВОЛЕЈ 0 - 3
17:25 15:25 18:25
БЕЧЕЈ
952 МЛАДОСТ (БАЧКИ ПЕТРОВАЦ) 3 - 0
25:23 25:19 25:20
СОМБОР
953 КУЛПИН 3 - 0
25:20 25:17 25:21
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - 2
954 МЛАДОСТ НП (М) 3 - 2
16:25 25:17 18:25 25:22 15:6
ПАРТИЗАН (БАЧ)
955 СРЕМ ИТОН 3 - 0
25:22 25:23 25:20
ПРОЛЕТЕР

10. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
946 БЕЧЕЈ 3 - 0
25:21 25:15 25:16
ПРОЛЕТЕР
947 ПАРТИЗАН (БАЧ) 3 - 0
25:15 25:22 25:19
СРЕМ ИТОН
948 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - 2 3 - 2
22:25 25:20 14:25 25:20 15:6
МЛАДОСТ НП (М)
949 СОМБОР 0 - 3
21:25 20:25 27:29
КУЛПИН
950 ДУНАВ ВОЛЕЈ 3 - 0
25:14 25:16 27:25
МЛАДОСТ (БАЧКИ ПЕТРОВАЦ)

9. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
941 МЛАДОСТ (БАЧКИ ПЕТРОВАЦ) 0 - 3
16:25 13:25 26:28
БЕЧЕЈ
942 ДУНАВ ВОЛЕЈ 0 - 3
20:25 16:25 19:25
КУЛПИН
943 СОМБОР 0 - 3
21:25 22:25 20:25
МЛАДОСТ НП (М)
944 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - 2 3 - 1
25:21 25:14 19:25 25:16
СРЕМ ИТОН
945 ПАРТИЗАН (БАЧ) 3 - 2
25:17 24:26 25:16 25:27 15:10
ПРОЛЕТЕР

8. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
936 БЕЧЕЈ 3 - 1
25:17 25:17 20:25 25:17
ПАРТИЗАН (БАЧ)
937 ПРОЛЕТЕР 0 - 3
15:25 16:25 18:25
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - 2
938 СРЕМ ИТОН 3 - 0
25:12 25:19 25:20
СОМБОР
939 МЛАДОСТ НП (М) 0 - 3
10:25 24:26 16:25
ДУНАВ ВОЛЕЈ
940 КУЛПИН 3 - 1
31:29 25:21 15:25 25:19
МЛАДОСТ (БАЧКИ ПЕТРОВАЦ)

7. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
931 КУЛПИН 1 - 3
22:25 15:25 25:20 19:25
БЕЧЕЈ
932 МЛАДОСТ (БАЧКИ ПЕТРОВАЦ) 1 - 3
20:25 22:25 25:20 14:25
МЛАДОСТ НП (М)
933 ДУНАВ ВОЛЕЈ 3 - 1
25:21 23:25 25:21 25:22
СРЕМ ИТОН
934 СОМБОР 0 - 3
24:26 21:25 17:25
ПРОЛЕТЕР
935 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - 2 3 - 0
25:15 25:17 25:18
ПАРТИЗАН (БАЧ)

6. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
926 БЕЧЕЈ 3 - 2
25:21 20:25 25:20 21:25 15:8
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - 2
927 ПАРТИЗАН (БАЧ) 3 - 0
25:12 25:17 25:16
СОМБОР
928 ПРОЛЕТЕР 0 - 3
14:25 14:25 19:25
ДУНАВ ВОЛЕЈ
929 СРЕМ ИТОН 3 - 0
25:22 25:10 26:24
МЛАДОСТ (БАЧКИ ПЕТРОВАЦ)
930 МЛАДОСТ НП (М) 1 - 3
25:20 12:25 17:25 24:26
КУЛПИН

5. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
921 МЛАДОСТ НП (М) 2 - 3
24:26 25:21 25:17 21:25 6:15
БЕЧЕЈ
922 КУЛПИН 3 - 2
25:23 25:16 19:25 20:25 15:9
СРЕМ ИТОН
923 МЛАДОСТ (БАЧКИ ПЕТРОВАЦ) 3 - 0
31:29 29:27 25:19
ПРОЛЕТЕР
924 ДУНАВ ВОЛЕЈ 3 - 1
25:17 25:18 23:25 25:23
ПАРТИЗАН (БАЧ)
925 СОМБОР 0 - 3
14:25 17:25 13:25
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - 2

4. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
916 БЕЧЕЈ 3 - 0
25:21 25:13 25:13
СОМБОР
917 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - 2 3 - 2
25:27 25:12 25:16 23:25 15:13
ДУНАВ ВОЛЕЈ
918 ПАРТИЗАН (БАЧ) 3 - 1
25:21 25:18 17:25 25:18
МЛАДОСТ (БАЧКИ ПЕТРОВАЦ)
919 ПРОЛЕТЕР 1 - 3
25:22 12:25 21:25 20:25
КУЛПИН
920 СРЕМ ИТОН 3 - 0
25:19 25:21 25:20
МЛАДОСТ НП (М)

3. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
911 СРЕМ ИТОН 1 - 3
18:25 25:18 22:25 14:25
БЕЧЕЈ
912 МЛАДОСТ НП (М) 0 - 3
18:25 22:25 21:25
ПРОЛЕТЕР
913 КУЛПИН 3 - 0
26:24 25:14 25:22
ПАРТИЗАН (БАЧ)
914 МЛАДОСТ (БАЧКИ ПЕТРОВАЦ) 0 - 3
12:25 14:25 14:25
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - 2
915 ДУНАВ ВОЛЕЈ 3 - 0
25:11 25:16 25:18
СОМБОР

2. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
906 БЕЧЕЈ 3 - 2
23:25 25:21 22:25 25:22 15:13
ДУНАВ ВОЛЕЈ
907 СОМБОР 3 - 1
22:25 25:20 25:22 25:22
МЛАДОСТ (БАЧКИ ПЕТРОВАЦ)
908 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - 2 1 - 3
24:26 20:25 25:20 22:25
КУЛПИН
909 ПАРТИЗАН (БАЧ) 3 - 1
25:13 25:17 24:26 25:23
МЛАДОСТ НП (М)
910 ПРОЛЕТЕР 1 - 3
20:25 25:19 21:25 18:25
СРЕМ ИТОН

1. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
901 ПРОЛЕТЕР 0 - 3
17:25 22:25 20:25
БЕЧЕЈ
902 СРЕМ ИТОН 3 - 1
22:25 25:22 25:19 25:23
ПАРТИЗАН (БАЧ)
903 МЛАДОСТ НП (М) 0 - 3
12:25 17:25 15:25
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - 2
904 КУЛПИН 3 - 0
25:21 25:18 25:21
СОМБОР
905 МЛАДОСТ (БАЧКИ ПЕТРОВАЦ) 0 - 3
23:25 25:27 19:25
ДУНАВ ВОЛЕЈ