ИСТОК СЕНИОРИ

18. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
236 НИШ 2 3 - 0
25:23 25:19 25:23
КЊАЖЕВАЦ (М)
237 РАДАН (М) 1 - 3
19:25 15:25 25:22 21:25
ХАЈДУК ВЕЉКО
238 ДЕСЕТКА (М) 3 - 2
18:25 25:20 25:19 23:25 15:13
ЈАГОДИНА (М)
239 ТОПЛИЧКИ ВИТЕЗОВИ 3 - 2
25:21 24:26 24:26 25:23 17:15
ПИРОТ
240 ВРАЊЕ 0 - 3
13:25 14:25 23:25
ТОПЛИЧАНИН (М)

17. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
231 ТОПЛИЧАНИН (М) 2 - 3
19:25 25:20 25:21 18:25 9:15
НИШ 2
232 ПИРОТ 3 - 0
25:18 25:21 25:18
ВРАЊЕ
233 ЈАГОДИНА (М) 3 - 0
25:15 25:17 25:17
ТОПЛИЧКИ ВИТЕЗОВИ
234 ХАЈДУК ВЕЉКО 0 - 3
22:25 13:25 23:25
ДЕСЕТКА (М)
235 КЊАЖЕВАЦ (М) 3 - 0
25:20 25:23 25:18
РАДАН (М)

16. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
226 НИШ 2 3 - 0
25:11 25:8 25:16
РАДАН (М)
227 ДЕСЕТКА (М) 3 - 0
25:16 25:14 25:17
КЊАЖЕВАЦ (М)
228 ТОПЛИЧКИ ВИТЕЗОВИ 2 - 3
24:26 25:23 15:25 25:21 9:15
ХАЈДУК ВЕЉКО
229 ВРАЊЕ 1 - 3
18:25 21:25 25:22 23:25
ЈАГОДИНА (М)
230 ТОПЛИЧАНИН (М) 3 - 0
25:11 25:13 25:19
ПИРОТ

15. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
221 ПИРОТ 3 - 1
19:25 25:23 26:24 25:19
НИШ 2
222 ЈАГОДИНА (М) 0 - 3
14:25 21:25 23:25
ТОПЛИЧАНИН (М)
223 ХАЈДУК ВЕЉКО 3 - 0
25:18 25:19 27:25
ВРАЊЕ
224 КЊАЖЕВАЦ (М) 0 - 3
18:25 17:25 21:25
ТОПЛИЧКИ ВИТЕЗОВИ
225 РАДАН (М) 0 - 3
17:25 16:25 20:25
ДЕСЕТКА (М)

14. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
216 НИШ 2 0 - 3
26:28 22:25 25:27
ДЕСЕТКА (М)
217 ТОПЛИЧКИ ВИТЕЗОВИ 3 - 2
25:23 25:23 16:25 13:25 15:10
РАДАН (М)
218 ВРАЊЕ 3 - 1
25:19 25:16 24:26 25:15
КЊАЖЕВАЦ (М)
219 ТОПЛИЧАНИН (М) 3 - 0
25:14 25:22 25:21
ХАЈДУК ВЕЉКО
220 ПИРОТ 1 - 3
21:25 25:21 15:25 23:25
ЈАГОДИНА (М)

13. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
211 ЈАГОДИНА (М) 3 - 1
25:14 18:25 25:19 25:22
НИШ 2
212 ХАЈДУК ВЕЉКО 3 - 1
25:12 21:25 25:17 25:19
ПИРОТ
213 КЊАЖЕВАЦ (М) 0 - 3
13:25 8:25 16:25
ТОПЛИЧАНИН (М)
214 РАДАН (М) 1 - 3
25:27 19:25 25:19 16:25
ВРАЊЕ
215 ДЕСЕТКА (М) 3 - 0
25:18 25:20 25:11
ТОПЛИЧКИ ВИТЕЗОВИ

12. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
206 НИШ 2 3 - 0
25:13 25:9 25:21
ТОПЛИЧКИ ВИТЕЗОВИ
207 ВРАЊЕ 0 - 3
11:25 15:25 21:25
ДЕСЕТКА (М)
208 ТОПЛИЧАНИН (М) 3 - 0
25:19 25:12 25:16
РАДАН (М)
209 ПИРОТ 3 - 0
25:18 25:17 25:22
КЊАЖЕВАЦ (М)
210 ЈАГОДИНА (М) 3 - 1
18:25 25:16 25:22 25:20
ХАЈДУК ВЕЉКО

11. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
201 ХАЈДУК ВЕЉКО 3 - 0
25:22 25:20 26:24
НИШ 2
202 КЊАЖЕВАЦ (М) 0 - 3
21:25 10:25 22:25
ЈАГОДИНА (М)
203 РАДАН (М) 3 - 0
25:21 25:13 25:14
ПИРОТ
204 ДЕСЕТКА (М) 3 - 2
25:23 17:25 17:25 25:22 16:14
ТОПЛИЧАНИН (М)
205 ТОПЛИЧКИ ВИТЕЗОВИ 3 - 0
25:23 25:22 25:23
ВРАЊЕ

10. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
196 НИШ 2 3 - 0
25:17 25:23 25:19
ВРАЊЕ
197 ТОПЛИЧАНИН (М) 3 - 1
25:18 20:25 25:15 25:19
ТОПЛИЧКИ ВИТЕЗОВИ
198 ПИРОТ 0 - 3
17:25 21:25 23:25
ДЕСЕТКА (М)
199 ЈАГОДИНА (М) 3 - 0
25:17 25:13 25:10
РАДАН (М)
200 ХАЈДУК ВЕЉКО 3 - 0
25:16 25:16 25:17
КЊАЖЕВАЦ (М)

9. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
191 КЊАЖЕВАЦ (М) 0 - 3
22:25 17:25 12:25
НИШ 2
192 ХАЈДУК ВЕЉКО 3 - 0
25:18 25:19 25:18
РАДАН (М)
193 ЈАГОДИНА (М) 2 - 3
16:25 21:25 28:26 25:19 12:15
ДЕСЕТКА (М)
194 ПИРОТ 1 - 3
25:17 23:25 24:26 17:25
ТОПЛИЧКИ ВИТЕЗОВИ
195 ТОПЛИЧАНИН (М) 3 - 0
25:11 25:23 25:17
ВРАЊЕ

8. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
186 НИШ 2 1 - 3
20:25 25:22 15:25 22:25
ТОПЛИЧАНИН (М)
187 ВРАЊЕ 3 - 1
25:21 23:25 25:18 25:19
ПИРОТ
188 ТОПЛИЧКИ ВИТЕЗОВИ 1 - 3
24:26 25:16 22:25 23:25
ЈАГОДИНА (М)
189 ДЕСЕТКА (М) 0 - 3
22:25 20:25 16:25
ХАЈДУК ВЕЉКО
190 РАДАН (М) 2 - 3
20:25 20:25 25:19 28:26 7:15
КЊАЖЕВАЦ (М)

7. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
181 РАДАН (М) 2 - 3
19:25 25:22 25:23 18:25 9:15
НИШ 2
182 КЊАЖЕВАЦ (М) 1 - 3
19:25 19:25 25:23 20:25
ДЕСЕТКА (М)
183 ХАЈДУК ВЕЉКО 3 - 0
25:9 25:10 25:11
ТОПЛИЧКИ ВИТЕЗОВИ
184 ЈАГОДИНА (М) 3 - 2
21:25 25:15 25:16 16:25 15:12
ВРАЊЕ
185 ПИРОТ 0 - 3
22:25 14:25 19:25
ТОПЛИЧАНИН (М)

6. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
176 НИШ 2 3 - 0
25:19 25:11 25:15
ПИРОТ
177 ТОПЛИЧАНИН (М) 3 - 2
24:26 22:25 25:14 25:17 15:12
ЈАГОДИНА (М)
178 ВРАЊЕ 3 - 0
25:19 25:12 25:10
ХАЈДУК ВЕЉКО
179 ТОПЛИЧКИ ВИТЕЗОВИ 3 - 0
25:14 25:15 25:23
КЊАЖЕВАЦ (М)
180 ДЕСЕТКА (М) 2 - 3
25:17 25:15 24:26 21:25 13:15
РАДАН (М)

5. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
171 ДЕСЕТКА (М) 3 - 1
25:16 25:19 22:25 25:17
НИШ 2
172 РАДАН (М) 3 - 0
26:24 25:17 25:23
ТОПЛИЧКИ ВИТЕЗОВИ
173 КЊАЖЕВАЦ (М) 3 - 2
25:20 22:25 25:22 8:25 15:12
ВРАЊЕ
174 ХАЈДУК ВЕЉКО 1 - 3
23:25 25:19 19:25 22:25
ТОПЛИЧАНИН (М)
175 ЈАГОДИНА (М) 3 - 1
25:13 23:25 25:15 25:11
ПИРОТ

4. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
166 НИШ 2 2 - 3
25:20 26:24 21:25 17:25 13:15
ЈАГОДИНА (М)
167 ПИРОТ 0 - 3
15:25 23:25 17:25
ХАЈДУК ВЕЉКО
168 ТОПЛИЧАНИН (М) 3 - 0
25:10 25:10 25:13
КЊАЖЕВАЦ (М)
169 ВРАЊЕ 3 - 1
22:25 25:11 25:16 25:21
РАДАН (М)
170 ТОПЛИЧКИ ВИТЕЗОВИ 0 - 3
20:25 16:25 26:28
ДЕСЕТКА (М)

3. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
161 ТОПЛИЧКИ ВИТЕЗОВИ 1 - 3
23:25 25:18 19:25 23:25
НИШ 2
162 ДЕСЕТКА (М) 3 - 0
25:12 25:6 25:20
ВРАЊЕ
163 РАДАН (М) 0 - 3
15:25 19:25 10:25
ТОПЛИЧАНИН (М)
164 КЊАЖЕВАЦ (М) 3 - 0
25:16 25:20 25:19
ПИРОТ
165 ХАЈДУК ВЕЉКО 3 - 0
25:20 25:19 25:22
ЈАГОДИНА (М)

2. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
156 НИШ 2 3 - 0
25:21 25:17 25:22
ХАЈДУК ВЕЉКО
157 ЈАГОДИНА (М) 3 - 0
25:15 25:18 25:21
КЊАЖЕВАЦ (М)
158 ПИРОТ 2 - 3
22:25 25:13 25:11 22:25 13:15
РАДАН (М)
159 ТОПЛИЧАНИН (М) 3 - 0
29:27 25:19 25:16
ДЕСЕТКА (М)
160 ВРАЊЕ 1 - 3
24:26 25:14 26:28 22:25
ТОПЛИЧКИ ВИТЕЗОВИ

1. коло

# Домаћи тим Резултат Гостујући тим
151 ВРАЊЕ 1 - 3
25:22 19:25 16:25 12:25
НИШ 2
152 ТОПЛИЧКИ ВИТЕЗОВИ 0 - 3
14:25 17:25 12:25
ТОПЛИЧАНИН (М)
153 ДЕСЕТКА (М) 3 - 0
25:13 25:18 25:15
ПИРОТ
154 РАДАН (М) 1 - 3
25:22 15:25 14:25 16:25
ЈАГОДИНА (М)
155 КЊАЖЕВАЦ (М) 0 - 3
15:25 21:25 21:25
ХАЈДУК ВЕЉКО